Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Italijoje – kraupi traukinių avarija: yra žuvusių, dešimtys sužeistų

Italijos pietuose susidūrus priešpriešiais važiavusiems dviem traukiniams, žuvo mažiausiai 12 žmonių, kelios dešimtys sužeisti. Į įvykio vietą jau atvyko gelbėjimo tarnybos.

Incidentas įvyko netoli Bario Italijos Adrijos jūros pakrantėje, tarp Andrijos ir Korato miestelių.

Pranešama, kad aukų skaičius greičiausiai išaugs.

Įprastai šiais traukiniais važiuoja daug keleivių, tačiau kol kas nėra oficialios informacijos, kiek tiksliai žmonių buvo sužeista.

„Manoma, kad yra daug žuvusių“ ,– sakė gelbėtojų tarnybos atstovas.

„Traukiniai susidūrė priekiu, keli vagonai yra visiškai sulamdyti, gelbėtojai traukia žmones iš nuolaužų, daug sužeistų. Nemažai keleivių vis dar yra įstrigę vagonuose. Gelbėtojų laukia ilgas sunkus darbas juos išlaisvinant. Jie ką tik ištraukė gyvą kūdikį, kuris sraigtasparniu buvo nugabentas į artimiausią ligoninę“, – teigė gelbėtojų tarnybos atstovas Riccardo Zingaro.

Vaizdas po susidūrimo – kraupus: vagonai įvirtę, o kai kurios jų dalys išsilaksčiusios už dešimčių metrų. Iš kai kurių vagonų likę tik gabalai skardos.

Traukiniai važiavo priešpriešiais ir susidūrė. Keleiviniai traukiniai susidūrė ruože, kur eina vieni geležinkelio bėgiai. Ta linija į šiaurės vakarus nuo Bario yra intensyviai naudojama – kasdien ja pravažiuoja daugiau kaip 200 traukinių.

Kaip pranešima, vyko antros linijos tiesimo darbai – siekiant užtikrinti, kad traukiniams nebūtų galimybės susitikti tos linijos viduryje.

Rekomenduojami video