Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Ironvyto ir Kuvaldos keptą pyragą už apvalią sumą įsigijo alytiškis: vyrams spaudžiu dešinę!

TV3 televizijos ir SEB banko organizuojama 14-oji „Išsipildymo akcija 2016“ kaip ir kasmet vėl tiesia ranką tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai, telkia visuomenę bendrai misijai – padėti Lietuvos vaikams.

Šiemet akcijos ambasadoriais tapo jauni ir talentingi žinomi šalies žmonės, kurių lūpomis pasakojama, ką kasdien išgyvena sunkiai sergantys mažieji, jų šeimos ir artimieji bei atskleidžiama, ko trūksta iki stebuklo pasveikti.

Viena iš „Išsipildymo akcijos“ dalių – Pyragų diena. TV3 televizija į gardžią kepiniais kvepiančią dieną pakvietė ir žinomus šalies žmones, o tarp jų ir reperį Ironvytą bei kovotoją Sergejų Maslobojevą-Kuvaldą.

Būtent šie vyrukai, internautų nubalsavimu, vakar vakarą kepė gardų morkų pyragą. Virtuvės šefai savo gaminimo procesą transliavo gyvai „Facebook“ tinkle ir aktyviai kvietė savo saldėsį įsigyti, aukojant „Išsipildymo akcijos“ fondui.

75 eurų nepagailėjo alytiškis Andrius Urbonas, kuris džiaugėsi galėdamas prisidėti prie gerumo akcijos: „Pačiam labai malonu, puikiai sugalvojote, o vyrams spaudžiu dešinę!“, - sakė vyras. Paklaustas, kodėl susigundė nusipirkti naminį pyragą, geros valios entuziastas sužavi atsakymu. „Anksčiau aukodavau vis trumpąja žinute, bet šiuo metu gyvenu užsienyje, todėl taip buvo paprasčiau paaukoti fondui. Šįkart tai buvo kažkas įdomesnio, neeilinio.

Pinigų tokiems dalykams tikrai negaila, pats augau tik su mama ir žinau, kad ir pačiam kažko trūkdavo... Kartu vyrai stengėsi, kepė pyragą ir tikrai savo ryžtu „užkabino“ mane nusipirkti pyragą“, - pasakojo A. Urbonas, kuris labiausiai džiūgauja, kad pyragas nukeliaus pas šeimą, kurios jis jau seniai nematė.

Rekomenduojami video