Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
H. Clinton: D. Trumpo komentarai apie ginklus „peržengė ribą“

JAV demokratų kandidatė į prezidentus Hillary Clinton trečiadienį griežtai perspėjo savo varžovą respublikoną Donaldą Trumpą, kad jis „atsainiai kursto“ smurtą ir kad jo vėliausia užuomina, esą teisės turėti šaunamųjų ginklų šalininkai galėtų imtis veiksmų prieš jo oponentę, „peržengė ribą“.

„Vakar tapome naujausių iš ilgos virtinės atsainių, ribą peržengusių Donaldo Trumpo komentarų liudininkais“, – H. Clinton sakė savo šalininkams Di Moino mieste Ajovos valstijoje.

„Žodžiai yra svarbūs, mano draugai. Ir jeigu sieki tapti prezidentu arba esi Jungtinių Valstijų prezidentas – žodžiai gali sukelti didžiulių padarinių“, – pabrėžė ji.

D. Trumpas antradienį užsiminė, kad teisės turėti šaunamųjų ginklų šalininkai – jo žodžiais, „2-osios pataisos žmonės“ – galėtų imtis veiksmų, kad užkirstų kelią H. Clinton paskirti sau palankius JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjus.

Kai kurie šiuos žodžius įvertino kaip raginimą griebtis smurto prieš D. Trumpo varžovę, todėl pasipiktino netgi dalis respublikonų.

Kandidatas ir jo kampanija stengėsi greitai užgesinti šį skandalą. Pasak jų, respublikonų vėliavnešys teragino ginklų entuziastus atmesti H. Clinton kandidatūrą per rinkimus.

Rekomenduojami video