Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Graikija: migrantai sukėlė riaušes Chijo saloje

Pabėgėliai ir migrantai sukėlė riaušes Graikijai priklausančioje Chijo saloje. Tai ketvirtadienį pranešė interneto leidinys „Nea online“.

„Naktį pabėgėliai ir migrantai padegė Sudos stovyklą, nusiaubė pirotechnikos gaminių parduotuvę ir ėmė laidyti petardas į gyvenamuosius namus ir vietos gyventojus, niokojo automobilius ir parduotuves prie įkurdinimo centro“, – rašoma straipsnyje „Pragariška naktis Chijo saloje“.

Uždarius vadinamąjį Balkanų maršrutą, Graikijoje užblokuota apie 62 tūkstančius žmonių, norinčių patekti į Vidurio ir Šiaurės Europos šalis, pirmiausia – į Vokietiją. Salose rytinėje Egėjo jūros dalyje yra apie 16 tūkstančių migrantų, nors įkurdinimo centrai skirti 8,3 tūkstančio žmonių.

Migrantai ir pabėgėliai nepatenkinti dėl to, kad jie laikomi Graikijoje, pastaraisiais mėnesiais salose dažnai kyla riaušės.

Naujas incidentas, kurį sukėlė pabėgėliai ir migrantai, prasidėjo trečiadienio vakarą ir truko iki ankstaus ketvirtadienio ryto. Vietos gyventojai turėjo lazdomis gintis nuo juos puolusių atvykėlių, rašo „Nea online“.

Rekomenduojami video