Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
ES dar vieneriems metams pratęs Krymui sankcijas

Europos Sąjungos (ES) valstybių narių ambasadoriai antradienį Briuselyje susitarė dar vieneriems metams pratęsti Rusijos aneksuotam Krymo pusiasaliui sankcijas, remiantis Europos radijo „RFE/RFL“ pranešimais skelbia „EUobserver“.

Teigiama, kad užsienio reikalų ministrai dėl sankcijų Krymui pasirašys per susitikimą Liuksemburge birželio 19 dieną. Tarp Krymui taikomų sankcijų - draudimas Kryme vykdyti visų rūšių verslo veiklą.

ES ambasadoriai birželio 6 dieną nusprendė pratęsti Krymui sankcijas, taip bausdami Rusiją dėl Ukrainos Krymo pusiasalio aneksijos.

Remiantis sankcijomis, visoje ES bus draudžiamas prekių iš Krymo importas, nebent tos prekės turės Ukrainos išduotus sertifikatus, taip pat bus draudžiama ES kompanijoms pirkti turtą arba kompanijas Krymo pusiasalyje ir draudžiama kruiziniams laivams su ES valstybės narės vėliava arba kontroliuojamiems ES valstybės narės įplaukti į Krymo uostus. Prekės ir technika transporto, telekomunikacijų ir energetikos sektoriams negalės būti eksportuojamos Krymo kompanijos arba naudojimui Kryme.

Sankcijos Krymui pirmą kartą paskelbtos 2014 metais, atsakant į Rusijos invaziją ir Ukrainos Krymo pusiasalio aneksiją. Jos kasmet buvo pratęsiamos.

Rekomenduojami video