Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
D. Trumpo dienotvarkėje – kova su atvykėliais

Donaldas Trumpas, pirmąsias valdymo dienas skyręs ekonomikai ir darbo vietų kūrimui, trečiadienį imsis kito savo pažado ir pradės dekretais stiprinti sieną su Meksiką.

Trečiadienį potvarkiams pasirašyti D. Trumpas pasirinko Vidaus saugumo departamentą. Tai pirmieji jo žingsniai, stiprinant sienų saugumą, prieš kitos savaitės susitikimą su Meksikos prezidentu.

Agentūra „Reuters“ skelbia, kad tarp artimiausių D. Trumpo potvarkių yra ir žingsniai bent kuriam laikui uždrausti priimti pabėgėlius, kol jų atranką pareigūnai sugebės sugriežtinti, ir apskritai uždrausti atvykti visiems piliečiams iš Sirijos ir dar šešių musulmoniškų šalių.

Konkrečių šalių išskyrimas pakeitė skandalingą D. Trumpo prieš rinkimus nuskambėjusį pažadą neįleisti jokių musulmonų, bet ekspertai sako, kad administracijos gali laukti teismai, kai aktyvistai mėgins įrodinėti, kad musulmoniškų šalių išskyrimas pažeidžia konstitucinį draudimą nediskriminuoti pagal religiją.

Antrajam dideliam pažadui – pradėti kurti darbo vietas ir per dešimtmetį jų sukurti 25 milijonus – D. Trumpas skyrė savaitės pradžią. Trijų didžiųjų Amerikos automobilių gamintojų vadovai išgirdo nekonkrečius pažadus mažinti taisyklių naštą ir labai aiškų reikalavimą gamyklas statyti Amerikoje.

Rekomenduojami video