Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Britanijoje didinami mokesčiai individualia veikla užsiimantiems asmenims

Jungtinė Karalystė kelia mokesčius individualia veikla užsiimantiems asmenims – tai paaiškėjo pristatant naująjį vadinamąjį pavasario biudžetą. Šalies finansų sekretorius teigia, kad individualia veikla užsiimantieji turės mokėti didesnes sveikatos apsaugos įmokas. Biudžete taip pat numatoma daugiau lėšų skirti sveikatos apsaugai.

Jungtinės Karalystės finansų sekretorius kaltinamas sulaužęs valdančiosios konservatorių partijos pažadą nekelti mokesčių. Tuo metu Philipas Hammondas teigia, kad paskutiniu metu padaugėjo asmenų, užsiimančių individualia veikla.

Jo teigimu dabartinis įmokų skirtumas tarp pastarųjų ir paprastų darbuotojų yra neteisingas visų mokesčių mokėtojų atžvilgiu. Skaičiuojama, kad mokesčių kėlimas turėtų paveikti 2.5milijono gyventojų Jungtinėje Karalystėje. Naujajame biudžete taip pat žadama per trejus metu socialinei apsaugai skirti 2 milijardus svarų. Įvairios institucijos jau anksčiau ragino didinti biudžeto skiriamą procentą, mat socialinė apsauga be papildomų lėšų gali žlugti.

Finansų sekretorius teigia, kad naujasis biudžetas užtikrina saugumą ir stabilumą prieš artėjančias derybas dėl „Brexito“. Kartu Ph. Hammondas teigia, kad Jungtinės Karalystės deficitas išlieka didelis, o našumas žemas.

Rekomenduojami video