Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Afganistane suimtas vyras, pardavęs į vergiją 130 moterų

Šiaurės Afganistane talibai suėmė vyrą, kuris, kaip įtariama, pardavė dešimtis moterų, apgaule įtikinęs jas, kad jos ištekės už turtingų vyrų, antradienį pranešė pareigūnai.

Vyras buvo suimtas pirmadienio vakarą šiaurinėje Džauždžano provincijoje, žurnalistams sakė provincijos talibų policijos vadas Damullah Serajas.

„Mes vis dar esame pradiniame tyrimo etape. Tikimės, kad vėliau apie šią bylą sužinosime daugiau“, – sakė jis.

Džauždžano rajono policijos viršininkas Mohammadas Sardaras Mubarizas AFP sakė, kad šis vyras taikiniu pasirinko neturtingas moteris, desperatiškai siekiančias pagerinti savo padėtį.

Pasakęs, kad suras joms turtingą vyrą, jis išgabendavo jas į kitą provinciją, kur jos būdavo parduodamos į vergiją. Įtariama, kad taip jis pardavė apie 130 moterų.

Nusikalstamumas, nepotizmas ir korupcija Afganistane nėra naujiena, tačiau didėjantis skurdas kenkia Talibano vyriausybės siekiui įgyti teisėtumą.

Prieš tris mėnesius į valdžią sugrįžęs Talibanas stengiasi suvaldyti nusikaltimų, pavyzdžiui, plėšimų ir grobimų, bangą didžiuosiuose miestuose.

Antradienį Talibano vidaus reikalų ministerija pranešė, kad 60 žmonių, įskaitant pasų skyriaus darbuotojus, buvo suimti už dokumentų klastojimą pasams gauti.

Ministerija informavo, kad laikinai uždaro pasų skyrių Kabule remontui.

Rekomenduojami video