Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žvainių skyrius jau prisirinko žolelių arbatoms

Net ir penktadienį prašniokštęs lietus nesugadino šeštadieninio žvainiškių žoliavimo. Jau ne vienerius metus Salantų kultūros centro Žvainių skyrius vaišina savo svečius ypatingosiomis žolelių arbatomis, kurioms žiedelių ir lapelių kasmet prisirenka savo rankomis.

Šiųmetį žolelių rinkimą – edukacinį užsiėmimą „Pievos kvepia medum“ – žvainiškiai skyrė žolininkės Eugenijos Šimkūnaitės metams paminėti.

Žvainių skyriaus vedėja Vitalija Valančiutė labai džiaugėsi jog šiemet į tradicinį žoliavimą įsiliejo ir Salantų miesto bibliotekos bei Erlėnų filialo bibliotekininkės.

Ištikimieji žoliautojai ne tik rinko šviežias žoleles, bet į užsiėmimą atėjo stropiai atlikę namų darbus – jau pridžiovinę įvairių žolelių.

Kaip ir kasmet, Žvainių žoliautojams savo sodybos vartus mielai atvėrė Andžela ir Pranas Dvarionai.

Nuoširdžiai sukauptomis žiniomis apie liaudies mediciną dalijosi į Kretingą visai neseniai šviežiai atsikėlusi žolininkė Silvija Statkutė.

„Žvainių skyriuje vėl kvepės žolelių arbata, vėl turėsim ką patys gerti, kuo vaišinti svečius ir ką brangiems bičiuliams padovanoti“, – džiaugiasi V. Valančiutė.

Rekomenduojami video