Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šios raukšlės išduoda sveikatos bėdas: sukluskite laiku

Kiekviena ant veido esanti raukšlelė kažką sako apie sveikatą: štai 10 svarbiausių dalykų.

Kad ir kaip nemėgtume raukšlių, tai - natūrali ir neišvengiama senėjimo proceso dalis. Raukšlės yra ženklas, kad po truputį senstame. Bet pasirodo, kad raukšlės reiškia ne tik amžių - kiekviena raukšlė turi ypatingą savo reikšmę ir apie mūsų kūnus ir sveikatą atskleidžia daug įdomių dalykų. „Bright Side“ rinko naudingą informaciją apie raukšles ant veido ir apie tai, ką jos sako ne tik apie žmogaus amžių, bet ir apie kitus dalykus.

1. Horizontalios raukšlės ant kaktos

Horizontalios ant kaktos susiformuojančios raukšlės vadinamos nerimo raukšlėmis - ir ne be reikalo. Jei ant kaktos turite tokių raukšlių, tai iš esmės reiškia, kad kasdien patiriate daug streso ir negalite jo atsikratyti. Jei šios raukšlės labai gilios, vadinasi, jums tikrai reikia nusiraminti ir dažniau atsipalaiduoti. Be to, tokios raukšlės taip pat gali reikšti, kad suvartojate didelius kiekius cukraus ir nepakankamai vandens. Taigi, jei ant kaktos pastebite šių raukšlių, galbūt verta apmąstyti savo mitybą ar susirasti atpalaiduojantį hobį.

2. Kairiojo antakio raukšlės

Kairiojo antakio raukšlės yra tiesiogiai susijusios su blužnimi. Jei prie kairiojo antakio pastebite raukšlelių, kurios per trumpa laiką laba išryškėja, tai gali reikšti, kad jūsų blužnies veikla sutrikusi ir kad ją reikia gydytis. Tokiu atveju nedvejokite ir pasitarkite su gydytoju. Be to, blužnį stiprina ir stimuliuoja kai kurie saldūs maisto produktai, bet būkite atsargūs dėl suvartojamo saldumynų kiekio, kadangi tai blužniai gali ir pakenkti. Šį organą puikiai stiprina džiovinti vaisiai.

3. Dešiniojo antakio raukšlės

Greta dešiniojo antakio esančios raukšlės nurodo kūne esančių toksinų kiekį. Kepenys yra glaudžiai susijusios su oda ir ypač su greta dešiniojo antakio atsirandančiomis raukšlėmis. Taigi, jei matote, kad šioje vietoje raukšlės yra ryškesnės, nei įprastai, tai gali būti kepenų veiklos sutrikimų požymis. Norėdami užkirsti tam kelia maitinkitės ekologiškais maisto produktais, valgykite daug žalių ir lapinių daržovių bei nepamirškite baltymų. Taip pat rekomenduojama nevartoti per daug kavos, aštraus maisto ir druskos.

4. Raukšlės tarpuakyje

Jei tarpuakyje turite raukšlių, tai gali reikšti, kad turite alergijų, bet taip pat ir tai, kad per daug jaudinatės ir nerimaujate. Be to, tarpuakio raukšlės taip pat yra susijusios su asmeniniu gyvenimu, tiksliau - su jūsų libido. Jei raukšlės tarpuakyje išryškėja, tai gali reikšti, kad šiuo laikotarpiu jūsų seksualinis apetitas yra žemesnis nei įprastai. Pamėginkite paįvairinti savo seksualinį gyvenimą - raukšlių tarpuakyje turėtų sumažėti.

5. „Varnų kojelių“ raukšlės

„Varnų kojelėmis“ vadinamos iš akių kampučių besišakojančios raukšlės. Jei jūsų veide jos yra ryškios, tai gali reikšti, kad mėgstate labai plačiai šypsotis, todėl intensyviai juda veido raumenys ir susiformuoja šios raukšlelės. Tačiau tai taip pat gali reikšti, kad turite regos problemų, todėl dažnai prisimerkiate, kad geriau matytumėte. Be to, "varnų kojelės“ yra susijusios su kai kuriais organais - kepenimis, inkstais, skrandžiu. Jei pastebite, kad šios raukšlelės akių kampučiuose labai išryškėjo, tai gali reikšti, kad reikia pasirūpinti savo mityba.

6. Pamėlę ar ištinę paakiai

Mėlyni ratilai aplink akis - tai natūralus dalykas, pasireiškiantis tada, kai neišsimiegame. Kartais tokie ratilai dar vadinami maišeliais, nes dėl jų akys atrodo užkritusios, lyg iš tiesų po jomis nešiotume maišus. Tačiau ratilai aplink akis taip pat gali reikšti ir kitus sveikatos sutrikimus. Jei jie niekaip nedingsta, net kai miegate pakankamai, tai gali reikšti inkstų sutrikimus ir prastą kraujotaką. Tokiu atveju išbandykite sportą - jogą arba lengvą bėgiojimą, kad pagerėtų kraujo apytaka.

7. Išblyškę skruostai

Jautrios skruostų vietos nurodo kai kurias sveikatos problemas - pavyzdžiui, plaučių veiklos sutrikimus. Jei pastebite, kad jūsų skruostai yra labai išblyškę, gali būti, kad kenčiate dėl plaučių problemų, o jei sunku kvėpuoti, reikėtų nedelsiant kreiptis gydytojų pagalbos. Jautrūs skruostai taip pat gali reikšti virškinimo problemas. Tokiu atveju rekomenduojama tvarkyti savo mitybą. Tiek virškinimą, tiek plaučių sveikatą gerinantis sportas yra bėgiojimas - labai rekomenduojama tuo užsiimti.

8. Raudonas nosies galiukas

Nors žiemą normalu vaikščioti raudonu nosies galiuku, jei pastebite, kad jūsų nosis labai rausta net ir tuomet, kai visai nešalta, gali būti, kad kažkas ne taip su širdies kraujagyslėmis. Nosis yra susijusi su širdimi ir gali parodyti kai kurias kraujospūdžio problemas. Šios situacijos spręsti naminėmis priemonėmis nerekomenduojama - taigi, jei dažnai matote, kad kraujospūdis yra nereguliarus, geriausia yra apsilankyti pas gydytoją. Jei tai - nieko rimto, paraudęs nosies galiukas gali reikšti, kad reikėtų gerti mažiau kavos ir valgyti mažiau aštraus maisto. Be to, sveikatą ir kraujospūdį gerinti padeda daug sočiųjų rūgščių turintis maistas, pavyzdžiui, avokadai.

9. Raukšlės aplink burną

Burnos šonuose atsirandančios raukšlės yra susijusios su gaubtine žarna. Jei pastebite, kad per trumpą laiką šios raukšlės labai išryškėjo, gali būti, kad jūsų organizmas nori jums pasakyti, kad jūsų gaubtinė žarna nėra tokia sveika, kokia turėtų būti. Laimei, gaubtinė žarna yra viena tų kūno dalių, kurios būklę pagerinti yra nesudėtinga. Gerkite daug skysčių, valgykite maistą, kuriame yra daug vitamino D ir reguliariai sportuokite - taip jūsų gaubtinė žarna liks sveika.

10. Juoko raukšlės

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie nuolat juokiasi ir tai daro visu veidu, tuomet labai tikėtina, kad turėsite juoko raukšlių. Kartotiniai juoko sukeliami judesiai suformuoja tam tiras struktūras, kurios laikui bėgant greičiausiai pasirodys juoko raukšlėmis. Tiesą sakant, dėl to nelabai ką galima padaryti - juoko sukeliamos raukšlės tiesiog parodo jūsų tikrąjį „aš“. Sveikas požiūris būtų priimti šias raukšles kaip tam tikrą jūsų vidinio „aš“ požymį, bet jei pastebite, kad per trumpą laikotarpį jos labai išryškėjo ir pagilėjo, tai gali reikšti, kad nusilpo jūsų kasa. Tokiu atveju rekomenduojama valgyti daugiau mėlynių, vynuogių ir česnako, kad kasa būtų sveika.

Rekomenduojami video