Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Apatinio žandikaulio nuolatinių dantų atkūrimas ant 3 implantų per 1 dieną!

Visų apatinio žandikaulio nuolatinių dantų atkūrimas ant trijų implantų. Tokią dantų atkūrimo operaciją atliko daugiau nei dešimtmetį dantis implantuojantis klinikos „Dantų harmonija“ gydytojas odontologas ortopedas Marius Bučinskas.

„Džiaugiuosi, kad inovacijos odontologijos srityje sparčiai žengia į priekį, tačiau dar labiau džiaugiuosi, kad galiu jas taikyti praktikoje. Vadinasi, Lietuvoje teikiamos pasaulinio lygio paslaugos“, – sakė M.Bučinskas.

Jis su naująja gydymo metodika susipažino Frankfurte: išklausė teorinę ir atliko praktinę dalį. Kursus vedė žymus lektorius, burnos, veido ir žandikaulių chirurgas dr. Rubén Davó. Juose dalyvavo odontologų iš įvairių pasaulio šalių: Italijos, Lenkijos, Rusijos ir kt.

Šis gydymo metodas tarptautiniu mastu odontologams buvo pristatytas 2017 m. spalio 21 d. Frankfurte ir mažiau nei po savaitės pritaikytas Vilniuje. Ilgametė patirtis, tinkama paciento situacija ir noras taikyti inovatyvų gydymą lėmė, kad jau kitą savaitę po kursų vienam iš gyd. M.Bučinsko pacientų buvo pasiūlytas ir pritaikytas šis gydymo metodas.

Gydytojas odontologas ortopedas M.Bučinskas pabrėžė, kad šis gydymo metodas yra ilgalaikių tyrimų, analizių ir tobulinimų rezultatas tarptautiniu lygiu – jie atlikti JAV, Australijoje, Europoje.

Gydytojau, papasakokite apie šį gydymo metodą išsamiau.

Mano nuomone, šis gydymo metodas – tai galimybė platesniam žmonių ratui turėti kokybiškus ir tvirtus dantis už prieinamą kainą.

Iki šiol buvo plačiai taikomas neišimamų dantų atkūrimas ant keturių ir daugiau implantų. Be mažesnio implantų skaičiaus, naujasis gydymo metodas pasižymi ir tuo, kad pacientas nenešioja laikinųjų dantų. Ant implantų tvirtinami nuolatiniai dantys, kurių ilgai laukti nereikia – jie gali būti pagaminti tą pačią dieną. Ypač svarbu tai, kad klinikoje „Dantų harmonija“ turime nuosavą CAD/CAM dantų protezų laboratoriją. Tai taip pat leidžia pagreitinti ir kontroliuoti dantų gaminimo procesą.

bjmvhnv

Toks gydymo metodas ypač patogus iš kitų miestų ar šalių atvykstantiems pacientams.

Nors mūsų klinika įsikūrusi Vilniuje, pacientų sulaukiame iš įvairių Lietuvos regionų, taip pat nemažai pacientų atvyksta iš užsienio.

Manau, taip yra todėl, kad pacientai įvertina greitą ir kokybišką dantų atkūrimą ant implantų ir tai, kad visas jiems reikiamas odontologijos paslaugas gali gauti vienoje.

Tiesa, šis gydymo metodas, kai visi žandikaulio dantys yra atkuriami ant trijų implantų, gali būti taikomas tik apatinio žandikaulio dantims atkurti. Prieš tai, žinoma, reikalinga diagnostika. Klinikoje darome ne tik panoraminę dantų nuotrauką, bet ir kompiuterinę tomogramą. Kiekvieno žmogaus atvejis yra inividualus, tad prieš sudarant gydymo planą ir paskiriant gydymo metodą būtina diagnostika ir konsultacija.

Nuo ko pradedamas gydymas?

Mano nuomone, paciento gydymas turi prasidėti nuo paciento ir gydytojo dialogo. O kad dialogas būtų tikslingas – reikalinga diagnostika.  

hvmc

 

Rekomenduojami video