Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
2022-ųjų, Tigro metų, prognozė: kas padės išlikti sveikiems?

Atėję 2022-ieji pagal kinų horoskopą yra Tigro metai. Tigro stichija – vanduo. Spalva – mėlynai juoda. Ką tai simbolizuoja? Ko galima tikėtis? Kaip pasitikti Naujuosius, kad šventė programuotų tik gerus dalykus, kaip saugoti savo sveikatą visus metus? Apie tai „Valstiečių laikraščiui“ papasakojo astrologė ir geštalto terapeutė Violeta Liaugminienė.

Dvi skirtingos juostos

Anot astrologės, Tigro metai nežada kataklizmų, nes Jupiteris, pagal kurį nustatoma metų energetika, nuo šių metų pabaigos iki gegužės 11 dienos yra geroje, sėkmingoje vietoje – Žuvų ženkle. Po to Jupiteris pereina į Avino ženklą, o spalio 28 dieną grįžta ir vėl Žuvyse pabūna iki gruodžio 20 dienos. Tai nulemia dvejopą metų foną.

Kol Jupiteris svečiuosis Žuvų ženkle, bus labai palankus, dvasingas periodas, kurio metu atgims tikėjimas. Tuo periodu bus itin palanki dviejų planetų – Jupiterio ir Neptūno – jungtis, kuri bus jaučiama nuo kovo vidurio iki gegužės vidurio. Ši jungtis, kuri Žuvų ženkle būna kartą per 160 metų, gali suteikti daugiau šviesos, įkvėpimo, dieviškosios energijos, gydančio tikėjimo. „Juk kuo daugiau tikėjimo – tuo daugiau sveikatos“, – sako astrologė.

Medicinoje ir farmakologijoje šis aspektas rodo, jog gali būti sukurti nauji vaistai. O blogoji Neptūno pusė – gali kilti pavojus apsinuodyti vaistais, dujomis, psichotropikais, gali padaugėti priklausomybių, dvasinių ligų.

Kitą kartą toks aspektas pasikartos 2176 m.

„Tigrui būdingi gebėjimai organizuoti dideles grupes, įkvėpti jas bendram tikslui. Tad šiais metais gali atsirasti gerų naujų lyderių, sąžiningų, besivadovaujančių moralės principais, kovotojų už tiesą, turinčių autoritetą tarp žmonių, stiprių savo tikėjimu ir valia. Tigrai nelinkę laikytis dogmų, stereotipų, jie turi savo planą ir jį vykdo, nepaklūsta viršininkams, jų didžiausias autoritetas yra Dievas. Tad galime tikėtis, kad nauji lyderiai išves žmones iš krizės per dorą ir teisingumą“, – pasakoja V.Liaugminienė.

Nuo gegužės 11 dienos, kada Jupiteris pereis į Avino ženklą, galima tikėtis daugiau dinamikos, aktyvumo, noro ką nors daryti, ko nors siekti. Aviną valdo Marsas – karo planeta, kuri skatins kovoti už savo gyvenimą, savo vertybes, pagaliau už savo gyvybę. Išaugs agresijos, konfliktų, net karo tikimybė. Gali būti panaudota fizinė jėga, vykti riaušės. Šiuo periodu galima ir traumų tikimybė, ypač reikėtų pasaugoti galvą.

Kaip sveikatą veiks kitos planetos

Saturno planeta, turinti didelę įtaką mūsų fizinei ir psichinei sveikatai, astrologų siejama su vertybėmis, atsakomybėmis, tvarka, struktūra, keliaus per Vandenį, kuris simbolizuoja laisvės poreikį. „Viena iš ligų, susijusi su Saturnu, yra depresija. Saturnas moko į problemą pasižiūrėti kaip į pamoką. Žmogui, kurį gyvenimas parklupdo (beje, Saturnas simbolizuoja kelius), pirmiausiai reikia priimti šią situaciją ir kantriai, atsakingai ją spręsti. Ne be reikalo sakoma, kad problemą reikia spęsti, kol ji dar maža“, – pasakoja V.Liaugminienė.

Sveikatai svarbi ir kol kas mažai ištyrinėta planeta Prozerpina, astrologijoje dar vadinama genetinio kodo valdove, pusę metų bus griaunančiame laipsnyje. Anot astrologės, tai gali pasėti baimę, kad su žmonėmis, su jų sveikata gali būti atliekami genetiniai bandymai.  

Sveikatai didžiausią neigiamą įtaką daro Juodasis Mėnulis. Iki balandžio 15 dienos jis keliaus Dvynių ženklu. Šiuo laikotarpiu jis gali lemti nervingumą, neramų protą, mentalines baimes. Tai gali atsiliepti nervų sistemai, plaučiams. Šis metas sudėtingesnis Dvynių ženklo žmonėms ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis gimimo horoskope yra Dvyniuose.

Nuo balandžio vidurio, kai Juodasis Mėnulis pereis į Vėžį, gali pradėti slėgti emocinės problemos, nuotaikų kaita,  konfliktai šeimoje. Jautrios Vėžio vietos –  skrandis, virškinimas, krūtys, tad reikėtų šiai sričiai skirti daugiau dėmesio, galbūt pakeisti mitybą. Šis metas sudėtingesnis Vėžio ženklo žmonėms ir tiems, kurių Juodasis Mėnulis yra Vėžyje.

Sveikatai gali atsiliepti ir užtemimai. 2022-aisiais laukiama keturių užtemimų. Balandžio 30 d. Jautyje ir spalio 25 d. Skorpione įvyks dalinis Saulės užtemimas. Gegužės 16 ir lapkričio 8 d. – visiškas Mėnulio užtemimas. Mėnulio užtemimo metu žmonės tampa jautresni emociškai, Saulės užtemimo metu jautresnė kraujotaka, širdis.

Kaip atšvęsti Naujuosius?

Naujųjų metų naktį Mėnulis bus Šaulio ženkle. Pagal šio zodiako ženklo simboliką astrologai rekomenduotų švęsti užsienyje arba kaimo sodyboje, palanku, kad šventėje dalyvautų svečių iš užsienio arba tiesiog optimizmą ir tikėjimą skleidžiantys žmonės.  

Marso sąjunga su Mėnuliu Naujųjų naktį šventės dalyviams gali suteikti daugiau emocingumo, ugningumo. „Marsas nebus piktas, tad pavojaus nekelia, tiesiog jis skatins dinaminės energijos prasivežimą per šokius, aktyvumą, bendravimą, geras emocijas, juoką. Neapkraukime stalo gausiais valgiais – šiais metais tai nebus svarbu“, – pataria astrologė.

Kokios dvasinės praktikos būtų naudingos žmogaus sveikatai ne tik Naujųjų naktį, bet ir visus metus? Astrologė ir geštalto terapeutė pataria praktikuoti dėkingumą. Kiekvieną vakarą pergalvokime visus dienos įvykius ir už juos padėkokime. Kiekvienam sutiktam žmogui, aplinkai, artimiesiems, pažįstamiems, pagaliau Dievui. Dėkingumo jausmas sustiprina ir išplečia laimės ir džiaugsmo pojūtį, kelia pasitikėjimą, sustiprina tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą. Panašų poveikį turi ir laimės pasauliui linkėjimas. Kartokime tą linkėjimą kaip maldą – poveikį tikrai pajusime.

Sveikatos prognozė kiekvienam Zodiako ženklui

Avinui iki gegužės 11-osios ir nuo spalio 28 iki gruodžio 20 dienos, kol Jupiteris bus Žuvyse, reikia pasirūpinti vidiniu pasauliu. Šiuo periodu jautresnė bus nervų sistema, tad geriausias vaistas jai – ramybė. Neskubėkite, nepulkite visur stačia galva, daugiau būkite gamtoje, atsipalaiduokite. Energetiką sustiprins dvasinės praktikos.

Jaučiui sunkesnis periodas bus nuo gegužės 11 iki spalio 28 dienos. Tad sveikatos problemų padės išvengti dvasinė ramybė, savęs palepinimas maloniais dalykais. Vidinės stiprybės suteiks į šį ženklą sausio 18 d. pereisiantis Kylantis Mėnulio mazgas. Jis skatins pradėti naują gyvenimo ciklą, daugiau planuoti, modeliuoti ateities įvykius, stiprinti vidinį pasaulį.

Dvyniuose iki gegužės vidurio bus Juodasis Mėnulis, tad šio zodiako ženklo atstovai gali patirti daugiau nerimo, pasąmoninių baimių. Išsišluokite negatyvias mintis, susitvarkykite savo vidų.

Vėžys. Nuo balandžio vidurio į šį ženklą įeis Juodasis Mėnulis, tad Vėžiams patariama harmonizuoti savo emocijas, kad jos nedarytų neigiamo poveikio sveikatai. Ši Juodojo Mėnulio padėtis gali suaktyvinti skrandžio, krūtų ligas, tad pravartu atkreipti į tai dėmesį.

Liūtai iki gegužės 11 dienos gali išgyventi karmines transformacijas, vertybių perkainojimą. Jiems reikėtų paleisti viską, kas netarnauja gerovei. Tam gali prireikti daugiau vidinės stiprybės, drąsos, todėl pasirūpinkite ir sveikata.

Mergelei pavojaus dėl sveikatos nėra. Iki gegužės 11 dienos rūpima tema bus partnerystė, tad įtaką sveikatai gali daryti blogi santykiai. Todėl reikėtų tvarkyti, harmonizuoti šią gyvenimo sritį. Nuo gegužės 11 iki spalio 28 dienos bus dvasinių paieškų metas. Palanku rizikuoti, užsiimti verslu, imti kreditus, bet tai daryti labai sąmoningai, kad stresai nepadarytų neigiamos įtakos sveikatai.

Svarstyklėms ateinančiais metais palanku profilaktiškai pasirūpinti sveikata, peržiūrėti savo gyvenimo stilių, mitybą, psichologinę būseną. Nuo gegužės 11 iki spalio 28 dienos sveikatai turės didelę įtaką santykiai su antra puse.

Skorpionai. Nuo sausio 18 dienos šiame ženkle bus Besileidžiantis Mėnulio mazgas, o jis gyvenimą padaro lėtesnį, įneša daugiau apribojimų. Skorpionams patariama sulėtinti gyvenimo tempą. Svarbu išlaikyti gerus santykius su vaikais, mylimais žmonėmis, nes geros emocijos palankios sveikatai. Nuo gegužės 11 iki spalio 28 dienos reikia pasirūpinti sveikata profilaktiškai, daugiau dėmesio skirti dienotvarkei, mitybai.

Šiaulių dėmesio centre – namai, meilė, santykiai. Santykiai su artimaisiais, namiškiais, meilės reikalai darys didžiausią įtaką sveikatai.

Ožiaragius iki vasario 15 dienos globos angelas sargas, Baltasis Mėnulis. Didesnė apsauga sielai suteiks daugiau šviesos, atitolins rūpesčius dėl sveikatos.

Vandenis. Nuo vasario 15 dienos į šį ženklą įeis Baltasis Mėnulis ir suteiks globą bei apsaugą. Tačiau Vandenyje esantis Saturnas vers pasirūpinti sąnariais, blauzdomis, kraujotaka. Neleiskite sau sustingti, daugiau judėkite.

Žuvų laukia geri metai. Nuo gegužės 11 iki spalio 28 dienos jausite jėgų antplūdį. Palanku sportuoti, atlikti dvasines praktikas, padedančias pasikrauti energijos. Nuo rugsėjo 15 d. Baltasis Mėnulis šio ženklo atstovams suteiks saugiau šviesių minčių, tikėjimo, optimizmo.

Rekomenduojami video