Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Lančiūnaviškiai nori gyventi gražiau

Vilainių seniūnijos Lančiūnavos kaimo žmonės nori gyventi gražioje aplinkoje. Net ir daugiabučiuose namuose gyvenantieji nieko nelaukdami patys tvarkosi savo aplinką, gražinasi, geni medžius.

Draugiški kaimynai

Lančiūnavos kaimo Liepų alėjos 13-ojo ir 14-ojo daugiabučių namų gyventojai nelaukia valdininkų malonės, neprašo pagalbos, o ima ir tvarkosi patys. Savaitgalį žmonės sutarė ir nugenėjo didžiulius kieme augančius medžius.

„Aišku, kad viskas būtų legalu ir oficialu, pirmiausia gavome atitinkamus leidimus medžiams genėti. Po to apsvarstėme ir suplanavome visą darbų eigą. Galų gale susirinkome savaitgalį aktyviausi kaimynai ir visus darbus atlikome. Net keltuvą suorganizavome. Šauniai pasidarbavome, labai dėkoju visiems prisidėjusiems“, – po darbų vaišindamiesi arbata prie stalelio, kuris, beje, yra po nugenėtais medžiais, sakė viena iš talkos organizatorių Danutė Sakalauskienė.

Prižiūri visuomet

Šių daugiabučių žmonės savo aplinką prižiūri nuolat. Kieme auga prižiūrimi daugiamečiai augalai ir medžiai. Pavasarį kiemuose pražysta gėlės. Pavasarį ir rudenį žmonės noriai renkasi į talkas, grėbia nukritusius lapus. Po darbų ar radę laisvą minutėlę vietiniai mielai prisėda pasišnekučiuoti ant kieme pačių gyventojų sumeistrautų suoliukų.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video