Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Žolės deginimas nesiliauja

Žolės gaisrai plinta ne tik kaimiškose vietovėse, bet ir miesto ribose. Vakar ugniagesiai skubėjo gesinti pievos, esančios netoli Oko miško.

Antradienį 18.22 pranešta apie gaisrą J.Tumo-Vaižganto gatvės gale, prie pat Oko miško. Tauragiškių pamėgtoje pasivaikščiojimų vietoje degė pernykštė žolė.

Į nurodytą vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai liepsnas užgesino parankinėmis priemonėmis ir vandeniu. Nors ugnis sutramdyta greičiau nei per valandą, visgi žolė spėjo išdegti maždaug 40 arų plote.

Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Renata Ambrazevičienė priminė, kad šiemet pirmi žolės deginimo atvejai fiksuoti labai anksti – dar vasario 24 dieną. Tąkart pieva degė Ateities tako gale esančiuose laukuose. Kiek vėliau degė ir Šilalės gatvėje esanti pieva. Iki šios dienos jau yra užfiksuota 18 žolės deginimo atvejų. Du gaisrai – Moksleivių alėjoje ir Sakalinės kaime pasiglemžė pastatus.

Ugniagesiai primena, kad visa informacija apie žolės deginimo atvejus yra perduodama Nacionalinei mokėjimų agentūrai (NMA) ir Aplinkos apsaugos departamento specialistams. O stebėsenos reidus inspektoriai vykdo nuolat – ir savaitgaliais. Už deginamą žolę gresia baudos.

Dėkojame skaitytojai už nuotrauką.

Rekomenduojami video