Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vilkų medžioklių derlius: per dvi dienas – penki pilkiai

Spalio antroje pusėje prasidėjusio vilkų medžioklės sezono rezultatai nustebino net patyrusius medžiotojus. Rajone jau sumedžioti 6 vilkai, o per vieną dieną pasiektas rekordas – sumedžioti net 4 vilkai.

Per dvi dienas – penki vilkai

Gruodžio 1 d. vienas vilkas sumedžiotas miškų urėdijos profesionalios medžioklės plotuose Salagiryje, gruodžio 3 d. net keturi vilkai – Juodupės medžiotojų klubo narių Ažuožerių miške.

Į komercinę medžioklę urėdijos profesionalios medžioklės plotuose atvykęs svečias iš Vilniaus turėjo nenusivilti – jis sumedžiojo vilką, o šis medžioklių bendruomenėje yra medžioklio sėkmės viršūnėje. Už vilką svečias sumokėjo pagal nustatytus įkainius – 500 eurų. Nuo vilniškio kulkos krito dvejų metų patelė.

Tuo tarpu juodupėnai užklupo visą vilkų gaują, tačiau dviem iš šešių pavyko pasprukti. „Žinojome, kad Ažuožerių miške apsigyveno daug vilkų, stebėjome sniege paliktas pėdas. Į medžioklę pasikvietėme ir kitų būrelių narius, medžioklėje dalyvavo per 30 medžiotojų. Penki vyrai  sumedžiojo 4 vilkus, į vieną jų tuo pačiu metu iššovė du medžiokliai, tad tas vilkas yra jų abiejų sąskaitose“, – apie neįtikėtiną medžioklės rezultatą pasakojo Juodupės klubo vadovas, Juodupės girininkas Rytis Andriuškevičius. Sumedžioti 3 stambūs jaunikliai ir vienas suaugęs patinas, kuris, neabejojama, yra pretendentas į trofėjaus medalį.

Rekomenduojami video