Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vaikų darželio auklėtojos pomėgis – skambinti pagalbos telefonu

Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) skambučiais atakuoja viena ukmergiškė.

Vaikų darželio auklėtoja dirbanti moteris telefonu 112 iš viso skambino 504 kartus ir už tai yra ne kartą bausta.

Ukmergės policijos duomenimis, moteris jokios melagingos informacijos Bendrajam pagalbos centrui  nepraneša. Tiesiog nuolat skambina, nori pabendrauti, pasikalbėti ir taip trukdo dispečerių darbą.

Ukmergiškė už tai ankstesniais metais buvo bausta.

Apie tai, kad nuolat sulaukia skambučių iš Ukmergės, BPC informavo Ukmergės policijos pareigūnus. Šie nustatė moters tapatybę, apklausus ją, išsiaiškinus faktus. Šiemet pakartotinai už tai ukmergiškei buvo skirta 190 eurų administracinė bauda.

Bendrasis pagalbos centras šia informacija pasidalino savo feisfuko paskyroje.

„Praėjusiais metais viename Ukmergės vaikų lopšelių-darželių auklėtoja dirbanti moteris, trukdydama Centro darbą, numeriu 112 skambino 385 kartus.

Šiais metais vos per du mėnesius ji spėjo paskambinti jau 119 kartų.

Ir tai nepaisant to, kad už administracinių nusižengimų pakartotinumą kiekvieną kartą jai skiriama vis didesnė bauda. Kai kuriuos žmones baudos veikia nepaaiškinamai...“ – socialiniame tinkle paskelbė BPC.

Ukmergės policijos duomenimis, tai vienintelis toks atvejis rajone, kad žmogus turėtų piktybinį polinkį skambinėti ir trukdyti Bendrojo pagalbos centro darbą.

Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas informavo, kad minima ugdymo įstaigos darbuotoja jau kurį laiką išgyvena dvasinę krizę. Nuo praėjusių metų gruodžio turi nedarbingumą.

„Jai bus suteikta visokeriopa pagalba ir moters sveikimo metu bus sprendžiamas klausimas, ar ji galės toliau tęsti darbą ugdymo įstaigoje“, – sako skyriaus vedėjas.

Rekomenduojami video