Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vagys automobilį paliko be ratų

Dotnuvos seniūnijos Akademijos miestelyje – jau seniai negirdėtas įvykis. Ilgapirščiai nuo daugiabučio namo kieme stovėjusio lengvojo automobilio pavogė visus keturis ratus. Automobilį vagys paliko stovėti ant kaladžių. Tokiu vagių įžulumu stebisi visa Akademijos bendruomenė. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Pastebėjo ryte

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad rugpjūčio 30 d. apie 7.50 val. Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijoje nuo automobilio „Mercedes-Benz“ pavogti 4 lieto lydinio ratai su padangomis. Padaryta 600 eurų žala. Į policiją kreipėsi automobilio savininko sesuo, vos tik pamačiusi, kas atsitiko. Su nukentėjusiaisiais bendravę „Rinkos aikštės“ žurnalistai išsiaiškino, kad jie visgi buvo pastabėję įtartinus asmenis.

Įvykis sukrėtė

„Mašinai vakare viskas buvo gerai. Kiek sutemus tiek aš, tiek moteris iš gretimo namo matėme keistą tamsią mašiną kieme, tik aš nieko blogo nepagalvojau, nors atrodė kiek neįprastai. Ryte, prieš eidama į darbą, pastebėjau vagystę ir iškviečiau policiją. Keisčiausia tiek man, tiek policijai, pasirodė tai, kad visi varžtai buvo palikti“, – pasakojo nukentėjusiojo sesuo, pirmoji pastebėjusi, kad kažkas ne taip.

Nuostolių nepadengs

Moteris aiškino net neįsivaizduojanti, kas taip galėjo pasielgti. Negana to, apvogtasis „Mercedes-Benz“ automobilis nebuvo draustas kasko draudimu, tad nuostolių nukentėjusiesiems niekas nepadengs. Telieka viltis, kad vagys bus sučiupti. Šiuo metu nukentėjusieji visas viltis deda į policijos pareigūnus.

Paklausa didėja

Draudimo įmonių duomenimis, nors nuo automobilių vagiama beveik viskas, tačiau bene didžiausią paklausą turi automobilių ratai ir padangos. Draudimo bendrovių ir prekybos atstovai patvirtino, kad ratų nuėmimo atvejų daugėja. Tai paaiškinama tuo, kad padangos ir ratai turi paklausą ir lengviau parduodami juodojoje rinkoje. Be to, bent kiek labiau įgudusiam vagiliui nugvelbti nuo automobilių ratus – vos kelių minučių reikalas. Pavojingiausios vietos, kuriose dažniausiai nukenčia automobilių ratai, – daugiabučių kiemai.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video