Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
V. Pranckietis sukritikavo prezidentės naujametį linkėjimą

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis naujuosius metus pradeda kritikuodamas prezidentę Dalią Grybauskaitę. Vertindamas šalies vadovės naujametį linkėjimą neleisti įsigalėti neraštingumui ir populizmui, suabejojo prezidentės žodžių nuoširdumu. Pasak jo, prezidentė tiesiog sugalvojo gerai skambančią frazę, kad ši būtų cituojama.

„Aš jų (prezidentės žodžių. – ELTA) nepriėmiau, aš tiesiog turiu savo įsitikinimus ir, manau, kad mes turime įveikti ne karingumu, o įveikti ramybe, įveikti bendradarbiavimu, siekiant viso šito, o ne keliant karo vėliavas“, – „Žinių radijui“ sakė V. Pranckietis.

Į prezidentės raginimus neleisti įsigalėti karingam neraštingumui ir agresyviam populizmui Seimo vadovas sureagavo teigdamas, kad D. Grybauskaitė tiesiog ieško gerai skambančių frazių.

„Aš manau, kad mes kartais susigalvojame po iškilesnę frazę, kurią norime naudoti, kad ji būtų cituojama“, – tvirtino V. Pranckietis.

Galiausiai Seimo vadovas suabejojo, ar linkėjimas kovoti su populizmu yra apskritai aktualus. „Populizmas visada buvo ir bus, kadangi per rinkimus yra žadama daug daugiau negu galima įgyvendinti“, – apibendrino Seimo pirmininkas.

Naujametiniame sveikime D. Grybauskaitė pabrėžė, kad 2019 m. laukia daugybė iššūkių šalies viduje ir tarptautinėje arenoje.

„Kitais metais laukia daugybė iššūkių. Ir tarptautinėje arenoje, ir šalies viduje. Viską įveiksime, jeigu neleisime įsigalėti karingam neraštingumui ir agresyviam populizmui. Saugokime laisvą Lietuvą bei mūsų žmonių teises ir laisves“, – naujametiniame sveikinime sakė prezidentė D. Grybauskaitė.

Rekomenduojami video