Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
TS-LKD prezidiumas nurodė frakcijai nepalaikyti M. Puidoko pataisų dėl vaiko teisių

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas nurodė Seimo konservatorių frakcijai nepalaikyti „valstiečio“ atstovo Mindaugo Puidoko ir Seimo narių grupės rengtų įstatymo pataisų, kuriomis būtų leidžiamas nežymus smurtas prieš vaikus.

„Priimta pozicija, kad TS-LKD frakcija Seime neturėtų palaikyti M. Puidoko ir Seimo narių grupės pateiktų Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, kurios įteisintų teisę smurtauti prieš vaikus ar kitaip iškreiptų dabar galiojantį Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, o pasirašiusiems po minėtomis pataisomis – parašus atsiimti“, – pažymėjo TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Antradienį priimtame nutarime taip pat nuspręsta rekomenduoti TS-LKD frakcijos nariams laikytis suderintos bendros vieningos pozicijos dėl Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisų, jeigu tokios būtų registruotos ateityje, taip pat pasisakyti prieš faktais nepagrįstą visuomenės gąsdinimą dėl tariamo masinio vaikų atiminėjimo iš šeimų.

Prezidiumo nutarimas patvirtintas 14-ai narių balsavus „už“, vienam – „prieš“.

Rekomenduojami video