Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tėvų požiūris keičiasi: vaikų sveikatą tikrinti suskumba vis anksčiau

Specialistai ragina nelaukti rudens ir mokinių bei darželinukų sveikatą tikrinti iš anksto. Gydytojai pastebi, kad pastaraisiais metais vis daugiau tėvų vaikų sveikatos pažymomis pasirūpina iki rudens, todėl kai kuriose poliklinikose dauguma moksleivių jau patikrinta.

Kasmet tėvai turi pasirūpinti vaikų sveikatos patikra ir ugdymo įstaigoms pateikti sveikatos pažymėjimus. Šeimos gydytojai sako, kad nors kai kuriose poliklinikose vaikų eilės pas specialistus prieš mokslo metus vis dar išauga, daugėja tėvų, vaikus į gydymo įstaigas atvedančių pavasarį ar vasarą.

Kaip pastebi didžiųjų šalies miestų medikai, kitiems mokslo metams vaikų sveikata pradėta tikrinti dar kovą. Gydytojai sako, kad pastaraisiais metais suintensyvėjimas jaučiamas visą vasarą ir todėl prieš rudenį nebesusidaro tokios eilės kaip anksčiau.

Kai kuriose gydymo įstaigose sveikatą pasitikrino daugiau kaip du trečdaliai ar pusė vaikų. Specialistai sako, kad tai lemia pasikeitęs tėvų požiūris, o kai kur iš anksto tikrinti vaikų sveikatą paragina gydytojai.

Rekomenduojami video