Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šiauliai planuoja diegti bendrą paslaugų ir nuolaidų sistemą su Jelgava

Šiaulių miesto savivaldybė planuoja įdiegti bendrą paslaugų ir nuolaidų sistemą su Latvijos Jelgavos miestu, praneša BNS.

Kaip BNS sakė Šiaulių savivaldybės Projektų valdymo skyriaus vedėja Ieva Džiaugienė, šiuo metu vykdomi viešieji pirkimai tokios sistemos koncepcijai parengti.

Anot jos, planuojama, kad tai greičiausiai būtų mobili aplikacija, leisianti naudotis nuolaidomis ir elektroninėmis paslaugomis abiejų miestų gyventojams tiek Šiauliuose, tiek už mažiau nei 100 kilometrų esančioje Jelgavoje.

„Ta šiauliečio kortelė, nors ir vadinasi kortelė, bet, kiek esame atlikę konsultacinių analizių, galvojame, kad būtų patraukliausia mobili aplikacija, o ne fizinė kortelė, – teigė I. Džiaugienė. – Ji apjungtų įvairias paslaugas. Idėja, kad galbūt tomis paslaugomis, kurias teikia savivaldybė arba valstybė, galėtų naudotis per mobilią aplikaciją gyventojai, kurie būtų mūsų duomenų bazėje.“

Pasak I. Džiaugienės, kartu bus kuriama ir informacinė bazė, ji leistų klasifikuoti Šiaulių gyventojus pagal jiems aktualias paslaugas, pavyzdžiui, moksleivių ar pensininkų gaunamas nuolaidas transportui, moksleivių būrelius ir pan.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas sako, kad svarstoma ir galimybė išplėsti elektroninio viešojo transporto bilieto galimybes.

„Tai būtų susieta su daug dalykų, bet kiek tų dalykų realiai gyvenime bus naudojama, svarbiausias klausimas. Tai būtų nuolaidos, įvairūs paskatinimai lankyti kultūrinius renginius. Tikslas – kultūros plėtra“, – BNS sakė meras.

Rekomenduojami video