Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šėtoje kuriama nauja poilsio erdvė?

Šėtos miestelyje, šalia socialinio ir ugdymo centro šiuo metu įrenginėjama nauja moderni vaikų žaidimų aikštelė. Tiesa, daugeliui miestelio gyventojų kyla klausimas, kodėl naujos aikštelės atsiradimui buvo pasirinkta tokia nuošali vieta.

Susisiekus su Šėtos miestelio seniūne Danute Mykolaitiene, ji patikino, jog vieta nuošali ir nesaugi atrodo tik šiandien. Tačiau žvelgdama į ateities perspektyvą, seniūnė įsitikinusi, jog kelerių metų bėgyje čia turėtų atsirasti nauja, jauki poilsio zona, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Geriau vėliau nei niekada

„Tokio tipo vaikų žaidimų aikštelės įrengtos ne tik Šėtos, bet ir Dotnuvos bei Surviliškio seniūnijose. Tiesa, Šėtoje aikštele turėjome džiaugtis jau praėjusiais metais, tačiau dėl nepalankių orų darbai nebuvo pradėti, tad atsikėlė į šiuos metus.

Kalbant apie vaikų žaidimų aikštelės vietos pasirinkimą, galiu pasakyti, jog nebuvo kito varianto, mat yra suformuoti tik du seniūnijos sklypai. Vienas jų – šalia Šėtos socialinio ir ugdymo centro, o kitas – už Šėtos gimnazijos, kur yra bendruomenės parkelis. Kadangi šiame parkelyje jau visko gausu, natūralu, jog įrengimai būtų dubliavęsi, o daugiau suformuotų sklypų seniūnija, deja,  neturi, todėl ir buvo pasirinkta ši vieta.

Kita vertus, nereikėtų nusiteikti taip skeptiškai, nes yra vilčių ateityje čia įrengti jaukią poilsio zoną. Jei tik pavyktų nugriauti senąją mokyklą, kuri mums visiems yra tikra piktžaizdė, manau, jog išeitų išties šauni erdvė, kurią apipavidalinti nebūtų labai sudėtinga – pasodintume medelių, pastatytume suoliukus, šiukšliadėžes... Manau, jog įdėjus daugiau vilčių ir pastangų, viskas išeis į naudą“, – įsitikinusi D. Mykolaitienė.

Darbai tęsiami

160 kvadratinių metrų aikštelėje šiuo metu jau patiesta gumuota danga ir pastatytas vaikų žaidimų kompleksas. Visai netrukus čia bus pastatytos švytuoklinės ir balansinės supynės, suoliukai bei šiukšliadėžės.

 

Judita GAIŽIUVIENĖ

www.rinkosaikste.lt

Rekomenduojami video