Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šeimininkė uždraudė gelbėtojams laužti langą

Pirmadienio popietę į Respublikos g. 28-ąjį daugiabutį namą skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai, policijos pareigūnai. Buvo pranešta, kad bute yra užsitrenkęs 1,5 metų vaikas.

Skubėjo iš Jonavos

Specialiosioms tarnyboms atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad mažametis vaikas yra vienas namuose, o jo motina buvo lauke. Gelbėtojai įvertino situaciją ir nusprendė patekti į butą per kambario langą, mat taip nebūtų laužiamos šarvuotosios durys, o buto savininkai patirtų mažesnius nuostolius.

Kadangi Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilinės kopėčios išvežtos techninei apžiūrai, teko kviestis ugniagesių autokeltuvą iš Jonavos. Šie į Kėdainius atskubėjo kiek galima greičiau, tačiau netrukus paaiškėjo, kad laužti buto langą ir padėti vaikui jiems draudžia buto savininkė.

Laužti uždraudė

Į įvykio vietą sulėkusios gausios gelbėtojų, medikų ir policijos pajėgos turėjo laukti. Pasirodo, buto nuomininkei, kurios vaikas liko bute, buto šeimininkė uždraudė laužti ir duris, ir langus. Galų gale po ilgų paieškų ir išgąsčio buto savininkė rado buto raktus ir į vidų įleido pareigūnus. Viduje buvo mažametis vaikas, kuriam viskas buvo gerai.

Beje, ne vienas žmogus, stebėjęs specialiųjų tarnybų darbą, piktinosi, kad šitiek pajėgų kviečiama be reikalo.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

www.rinkosaikste.lt

Rekomenduojami video