Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Šeimas kortelės pasieks jau rugsėjį

Skelbiama, kad jau šį mėnesį prasideda Šeimos kortelės gavėjų duomenų tikslinimas ir vardinių kortelių gamyba. Rudeniop kortelės turėtų pasiekti ir savininkus – gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas. Šiomis kortelėmis bus garantuojamos įvairios nuolaidos visiems šeimos nariams.

Tauragės rajono savivaldybė primena, kad gausia šeima laikoma tokia, kuri augina tris ir daugiau vaikų. Į gausios šeimos gretas patenka ir pilnamečiai vaikai iki 24 metų, jei jie nedirba, neturi savo vaikų ir mokosi bendrojo ugdymo mokykloje, profesinėje mokykloje pagal formaliojo ugdymo programą pirmajai kvalifikacijai įgyti ar studijuoja aukštojoje mokykloje pagal nuolatinės studijų formos programą.

Neįgalųjį slauganti ar prižiūrinti šeima – tokia šeima, kurioje tėvai globoja vaiką, kuris teismo pripažintas neveiksniu, ar prižiūri (slaugo) neįgalų pilnametį 55 proc. ir mažesnį darbingumą turintį vaiką, kuris gyvena kartu su tėvais.

Skelbiama, kad Šeimos kortelė bus gaminama pagal Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (SPIS) nurodytus duomenis ir išsiųsta į faktinę ar deklaruotą gyvenamąją vietą. Dar prieš tai šeimos gaus elektroninius laiškus, kuriais bus prašomos išreikšti sutikimą gauti Šeimos kortelę.

Visuomenei skelbiama, jog vienai šeimai bus išduodama viena nemokama kortelė, kuria naudotis galės visi šeimos nariai. Jų vardai ir pavardės bus nurodyti ant atsiunčiamos kortelės. Bus suteikiama galimybė užsisakyti ir atskiras korteles, tačiau šeimoms tai kainuos papildomai. Svarbu tai, kad Šeimos kortelė turės būti naudojama kartu su asmens dokumentu.

Kortelė galios 5 metus nuo jos pagaminimo datos arba iki kol galios kortelės turėtojui keliami reikalavimai.

Šeimos kortelė garantuoja specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje. Nuolaidų krepšelis bus nuolat kintantis.

Rekomenduojami video