Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Sankryžoje prie Tauragės turgaus grėsmingai skraidė automobiliai

Prie didžiojo turgaus, dažnais eismo įvykiais pagarsėjusioje sankryžoje, vėl įvyko didžiulė avarija. Čia susidūrė automobiliai, laimei, nukentėjusiųjų išvengta.

Iš Dariaus ir Girėno gatvės „Ford“, sukdamas į kairę, į Bernotiškės gatvę, nepraleido priešais važiavusio automobilio „Toyota Corolla“. Nuo smūgio pastarasis keletą metrų lėkė ir sustojo ant pėsčiųjų ir dviračių tako. Tik laimingo atsitiktinumo dėka nenukentėjo nė vienas pėsčiasis.

Sužalojimų išvengė automobilių vairuotojai ir viena pakeleivė. Policijos pareigūnams patikrinus paaiškėjo, kad abu vairuotojai buvo blaivūs. Dvidešimtmetis „Ford“ vairuotojas Liutauras, daręs lemtingą posūkį, pasakojo, kad džiaugiasi, jog nenukentėjo su juo važiavusi močiutė. Dėl įvykio jis skundėsi prastomis eismo sąlygomis, blogu matomumu, jaunuolis apgailestavo, kad šioje vietoje dar nėra šviesoforo.

Vienas automobilis „nutūpė“ ant dviračių tako

Keturiasdešimtmetis Alvydas, „Toyota Corolla“ vairuotojas, važiavo į namus pietauti, mat gyvena netoliese, už šimto metrų nuo įvykio vietos. Jis apgailestavo, kad visiškai suniokota kairioji automobilio priekio dalis, teigė, kad draudimo agentūra pasakys, ar verta ją taisyti. Į namus jo automobilio partempti atskubėjo kaimynas. Panaši avarija šio vairuotojo gyvenime jau antroji.

Kita transporto priemonė sulamdyta nepataisomai

Labai stipriai aplamdyta ir raudonos spalvos „Ford“. Jai išgabenti iš įvykio vietos buvo pasitelkta Techninės pagalbos tarnyba. Policijos pareigūnų teigimu, automobilis sumaitotas nebepataisomai.

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video