Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
R. Karbauskis kritikos prezidentės metiniame pranešime sau neišgirdo

„Nemanau, kad kultūros komiteto pirmininko pareiškimas gali turėti įtakos valdžių bendradarbiavimui“, – kalba „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis, paklaustas apie savo pareiškimą, esą į prezidentūrą jis nekels kojos. Nors prezidentė Dalia Grybauskaitė išsakė kritikos apie situaciją žemės ūkyje, R. Karbauskis kritikos sau sako prezidentės metiniame pranešime neišgirdęs.

Prezidentė pažymėjo, kad „ūkininkaujančios politikos dėmesio centre niekaip neatsiduria ne tik aukštosios technologijos, bet ir padėtis pačiame žemės ūkyje, į kurį greitai bus sudėta jau apie dešimt milijardų eurų europinės paramos.

Žemės koncentracija vienose rankose, pajų ir vekselių biznis, nekontroliuojamas žemių įsigijimas, neskaidrios ES paramos dalybos, fiktyvūs ūkiai ir „sofos“ ūkininkai atvedė prie netvarkos, anarchijos ir iškreiptos rinkos. Vieni kaime niekaip nesuduria galo su galu, kiti pamiršta deklaruoti šimtatūkstantinius sandorius“.

Tačiau paklaustas apie kritiką dėl situacijos žemės ūkyje, kritikos sau R. Karbauskis sako neišgirdęs.

„Aš nesu tikras, kad aš minimas. Bet jei kalbėti apie savo ir kitų atsakomybę, niekas jos nesikrato, tačiau tai su žemės ūkiu nesusiję. Kalbant apie žemės ūkį, dabar yra sausra – sunkus metas ūkininkams. Tikimasi lietaus", – kalba jis..

Į prezidentūrą kojos nekels, bet tai netrukdo dirbti

„Nemanau, kad kultūros komiteto pirmininko pareiškimas gali turėti įtakos valdžių bendradarbiavimui, – kalba R. Karbauskis, paklaustas apie savo pareiškimą, esą į prezidentūrą jis nekels kojos. – Tuo pačiu sakiau, kad visi prezidentūros įstatymo projektai bus svarstomi ir priiminėjami, tik, kiek jie reikalingi Lietuvos žmonų gerovei gerinti. Nieko asmeniško nėra ir nebuvo.“

Rekomenduojami video