Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Per Jonines už alų negrūmos

Tauragės rajono savivaldybės sprendimu alkoholiniais gėrimais draudžiama prekiauti Tauragės miesto šventės metu, taip pat masinių renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienoms paminėti metu. Tačiau per Joninių šventę už alaus bačkutę prekybininkams niekas negrūmos.  

Pastaruoju metu garsiai ir plačiai visiems diskutuojant apie alkoholio prekybos ribojimus, „Tauragės kurjeris“ renginių organizatorių teiravosi, ar bus prekiaujama alkoholiniais gėrimais per Joninių šventę.

Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis sakė, kad rytoj Taurų parke vyksiančių renginių metu alaus bus galima įsigyti.

Šeštadienį Pagramantyje per Jonines alutis taip pat putos. Anot Mažonų seniūno Jono Samoškos, prie šašlykų alaus tikrai bus. Vietos politikų sprendime draudimo prekiauti alkoholiniais gėrimais per Jonines nėra.

– Prekeivių paprašėme, kad teritoriją, kur bus prekiaujama alumi, atskirtų nuo bendros aikštės. Tokį pavyzdį mačiau Punske. Bendruomenės narių prašėme, kad į šventę alkoholio rankinėse nesineštų. O jei žmogus renginio metu išgers alaus, bet nepadaugins, nieko blogo, – kalbėjo J.Samoška.

Pasak seniūno, pernai dėl neblaivių šventės dalyvių problemų nekilo. Apsvaigusių buvo nedaug, tiesa, jie dažnai būna arčiausiai scenos, todėl ir atrodo, kad šventėje daug girtų.

Jovarų bendruomenė Jonines taip pat rengs šeštadienį. Renginio metu bus prekiaujama tautinio paveldo ženklu pažymėtu alumi iš Pakruojo.

Rekomenduojami video