Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nociūnuose apvogtos dvi sodybos

Šeštadienį į policiją kreipėsi Nociūnų kaimo gyventojas, kuris pranešė, kad jo valdose šeimininkavo vagys. Netrukus paaiškėjo, kad buvo apvogta ne tik šio piliečio, bet ir dar viena tame pačiame kaime esanti sodyba. Vietos gyventojai mano, kad tai – vietinių ilgapirščių darbas.

Kreipėsi į policiją

Gruodžio 19 dieną Kėdainių rajono policijos komisariate gautas piliečio pranešimas, kad gruodžio 18 dieną, apie 18 val., Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Nociūnų kaime pastebėta, kad, iš galimai neužrakintos automobilio bagažinės, pavogti žvejybos įrankiai.

Vyriškis policijos pareigūnams teigė patyręs apie 430 eurų materialinę žala.

Vietinių darbas?

„Rinkos aikštei“ susisiekus su nukentėjusiuoju, vyriškis nė kiek neabejojo, jog vagystė – vietinių ilgapirščių darbas.

„Aš manau, kad vietiniai, nes turėjo žinoti, kad mašinos bagažinė neužsirakina ir kad ten yra karpinė įranga.

Taip pat gulėjo „bulgarkė“ šalia, bet jos neėmė. Ėmė tik tai, kas su žvejyba susiję. Taip pat malkinė buvo neužrakinta, ten buvo benzinpjūklis, bet jo irgi nepaėmė“, – pasakojo Nociūnų gyventojas Valentas.

Ir dar viena

Valentas ėmė domėtis, galbūt naktį vagys darbavosi ir jo kaimynų kiemuose. Netrukus paaiškėjo, kad buvo apvogta ne tik jo, bet ir dar viena tame pačiame kaime esanti sodyba. Tik šie žmonės į policiją nesikreipė ir patys bandė ieškoti piktavalių.

„Pas mus nieko doro nespėjo išnešti. Manome, kad vagį kažkas išgąsdino. Pavogė visiškai naują frezą, bet šalia buvusių gerų įrankių net nelietė. Mes prašėme parduotuvės pardavėjų kameras atsukti, bandėme ieškoti piktavalių“, – kalbėjo taip pat nuo vagių nukentėjusi nociūniškė Raimonda.

Prašo saugoti

Policijos pareigūnai aiškinasi nusikaltimus, tačiau primena, kad savo turto saugumu atidžiau turėtų rūpintis ir patys gyventojai. Kauno policija informuoja, kad neuždaryti langai, prastos durų spynos, nerūpestingai saugomi daiktai „traukia“ nusikaltėlius. Jei labiau saugotume savo turtą, nusikaltimų būtų gerokai mažiau.

Kauno apskrities policija kviečia visus gyventojus nepalikti savo turto be priežiūros. Išvykstant iš namų ilgesniam laikui paprašyti kaimynų, kad jie pasaugotų būstą, o pastebėję nepažįstamus asmenis, nedelsdami informuotų policiją telefonu 112.

Kauno apskrities policija primena, kad ištikti nelaimės žmonės dažnai patys to nežinodami pagelbsti nusikaltėliams – naikina nusikaltimo pėdsakus bei įkalčius. Taigi, jei grįžę į namus pastebėjote įsibrovimo pėdsakų, nieko nelieskite. Nedelsdami kvieskite pareigūnus.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video