Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasKultūraRegionaiSodybaPatarimaiSveikata
Atskirk pelus nuo grūdų
Automobilizmo legendos
Bendruomenės
Konkursai
Kultūra
LKBK – mūsų nepriklausomybės šauklys
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Rubrika
Naujausi reitingai: liūdnos prognozės Liberalų sąjūdžiui

Naujausi partijų reitingai rodo, kad virš paklaidos ribos smuko Liberalų sąjūdžio reitingai ir partija net nebepatektų į Seimą, o Viktoro Uspaskicho sugrįžimas į Darbo partiją iškėlė jo ir jo partijos reitingus.

Kaip rodo naujienų portalo DELFI užsakymu visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ gegužės 22–29 dienomis atlikta apklausa, kitų partijų reitingai keitėsi paklaidos ribose.

Pirmosiose pozicijose liko Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD), kurių vertinimas gegužę buvo 17,8 proc., o balandį – 17,3 proc., ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), kurių vertinimas buvo atitinkamai – 16,2 proc. ir 15,2 procento.

Trečioje vietoje liko partija „Tvarka ir teisingumas“, už kurią gegužę būtų balsavę 7,4 proc., o balandį 7,7 proc. rinkėjų. Gintauto Palucko vadovaujama Lietuvos socialdemokratų partija gegužę turėjo 5,4 proc., o balandį – 5,2 proc. palaikymą. O Gedimino Kirkilo vadovaujamų Lietuvos socialdemokratų darbo partijos reitingas buvo atitinkamai – 4,9 proc. ir 4,6 procento.

Rekomenduojami video