Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Naktį Kėdainių rajone sudegė autobusas

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kėdainių rajone sudegė laukuose stovėjęs autobusas. Įtariama, kad atviroje teritorijoje palikta transporto priemonė buvo padegta tyčia.

Informavo per vėlai

Bendrąjį pagalbos centrą pranešimas apie Vilainių kaimo Juodkiškių gatvėje degantį autobusą pasiekė kelios minutės po pirmos valandos nakties. Skubiuoju pagalbos telefonu paskambinęs žmogus pasakojo, kad ant kelio šalia užtvankos atvira liepsna dega autobusas, užsidegė ir žolė.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai. Jiems atvykus į vietą autobusas degė atvira liepsna. Išgelbėti autobuso nebuvo jokių galimybių, nes ugniagesiai iškviesti jau ugniai įsisiautėjus. Užgesinus liepsnas konstatuota, kad sudegė autobuso visos degios detalės. Išdegė žolė 2 arų plote.

Padegtas tyčia

Įtariama, kad autobusas buvo padegtas tyčia, mat jis buvo be akumuliatoriaus, pats užsiliepsnoti negalėjo. Autobusas buvo naudojamas kaip namelis persirengti ir pasislėpti nuo lietaus laukuose dirbantiems ūkio darbuotojams. Kas galėjo pasikėsinti į transporto priemonę, aiškinasi pareigūnai. Autobusas priklauso Kvedarų ūkiui.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video