Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kapinėms – didesnis dėmesys

Kėdainių miesto seniūnijai priklausančioje teritorijoje esančioms miesto ir kaimo kapinėms skiriamas vis didesnis dėmesys. Štai visai neseniai prie Lakštingalų gatvės kapinių buvo pastatyta nauja informacinė lenta, Daškonių kapinėse tvarkoma kapinių tvora. Miesto seniūnas Valentinas Tamulis sako, kad kapinėms jis didesnį dėmesį skiria nuolat, mat spręstinų problemų buvo ir yra dar nemažai. Be to, nemažai sulaukiama ir gyventojų pagalbos prašymų, į kuriuos seniūnija stengiasi visuomet pagal išgales atsiliepti.

Tvarkyti reikia

„Vos tik tapęs miesto seniūnu pradėjau tvarkyti kapines iš esmės. Jeigu pamenate, didelės darbininkų pajėgos buvo mestos į Dotnuvos kapines, kur išpjovėme tujas, nereikalingus medžius, pastatėme naują tvorą, kad laukiniai žvėrys nelakstytų po kapinių teritoriją. Taip pat didelį dėmesį skyrėme ir Kauno gatvės kapinėms, kur buvo tvarkoma aplinka, genimi medžiai. Daškonių kaimo kapinėse per kelerius metus atlikta išties nemažai darbų. Galiu pasakyti, kad darbų buvo ir yra labai daug. Dar daug darbų numatyta ir į priekį, tad dirbame“, – paaiškino V. Tamulis.

Kreipiasi žmonės

„Į miesto seniūniją nuolat kreipiasi žmonės. Jie negali nusipjauti vieno ar kito didelio medžio ar krūmo, augančio kapinėse. Mes pagal savo išgales visada reaguojame į tokius prašymus, kuo galime, tuo padedame. Žmonės turi ir kitų problemų, tad bandom ir jas spręsti kartu. Išklausome kiekvieną, kuris kreipiasi, o tada įvertinę situaciją žiūrime, kuo galime padėti“, – pabrėžia miesto seniūnas.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video