Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jau 29 – tą kartą Palangą sudrebino akordeono garsai

Šiemet, jau 29 – tą kartą Palangą sudrebino akordeono garsai. Taip prasidėjo tarptautinis festivalis, renkantis pilnutėles klausytojų sales ir visus koncertus dovanojantis nemokamai. Per šį laiką užaugo ne viena akordeonistų profesionalų ir mėgėjų karta, o akordeono muzikos gerbėjų ratas prasiplėtė iki neaprėpiamos minios.

Nesenai Palangos Gintaro muziejuje rinkosi jaunieji Žemaitijos ir Klaipėdos krašto akordeonistai. Nors prieš koncertą jaunieji muzikantai ir jaudinosi, bet suvaldę jaudulį drąsiai ėjo į sceną ir įgudusiais pirštelių judesiais publikai dovanojo šventę. Pro atvirus langus ir duris į vasara alsuojantį parką išsiliejo muzika…

Rugpjūčio 2 – oji Palangos Kurhauzo salėje susirinkusiems dovanojo Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos akordeono katedros studentų muzikinį šėlsmą bei svečio Vladimiro Kashutos iš Ukrainos pasirodymą. Skambėjo žinomi klasikiniai kūriniai, jų transkripcijos, pop, džiazo variacijos bei originali, būtent akordeonui, sukurta muzika. Net į stiklą barbenantis lietus pritilo, leidęs klausytojams išgirsti sielą virpinančias melodijas..

Rugpjūčio 3 – iąją visus palangiškius bei miesto svečius Palangos kurorto muziejuje pasitiks Prahos konservatorijos profesorius, tarptautinių festivalių meno vadovas Ladislav Horak bei Palangoje gimęs ir šiuo metu Kaune studijuojantis Mantas Leonardas LIZZI. Šie vyrukai drąsiai žengs į sceną ir į tvirtas rankas suėmę instrumentą parodys tikrąją jo jėgą, galią bei žavesį.

Dar sykį primename, kad visi šio festivalio renginiai nemokami, tad žaismingai čiupę gyvenimo draugą ar draugę ir vaikučius už rankų – užsukite pasiklausyti bei išgirsti nenuilstančio akordeono garsų, melodijų bei dvasios.

Rekomenduojami video