Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gaisras kilo džiovinant gėrybes

Antradienį gaisras kilo „Šilo“ sodų bendrijoje. Jo priežastis – be priežiūros palikti džiovinami obuoliai...

Pranešimą apie įvykį ugniagesiai gavo apie 14.15 val. Buvo pranešta apie gaisrą viename iš sodo sklypo pastatų, esančiame Grybautojų gatvėje Lyduokių seniūnijos Jogvilų kaime.

Pagalbos šaukėsi kaimynai iš aplinkinių sodų, nes užsidegusio pastato šeimininkų tuo metu čia nebuvo. Tačiau atvykę ugniagesiai jau rado ir sklypo savininką. Jis informavo ugniagesius, kad gaisras kilo pirties pastate, kur ant krosnies įrengtoje džiovykloje buvo džiovinami obuoliukai. Juos šeimininkai paliko be priežiūros.

Pasak Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Mindaugo Lunio, į įvykį buvo išvykę du ugniagesių ekipažai. Išdegė pirties vidus, apdegė stogo konstrukcijos. Jeigu ne kaimynai, teigė jis, viskas galėjo pasibaigti liūdniau ir didesniais nuostoliais, nes malkų ir spalių pilna pirtis yra priblokuota prie sodo namuko. Ugnis galėjo išplisti ir į šalia gyvenančių kaimynų sklypus.

Pats šeimininkas neslėpė, kad labai gaila perniek nuėjusio darbo ir laiko, sugaišto pusę dienos pjaustant džiovinti ruošiamas gėrybes.

M. Lunys sako, kad su būtent jomis susijusių panašių įvykių būna ir daugiau. Tiesa, šiemet – pirmasis. „Būna – ir lauko virtuvės užsidega nuo krosnių. Kai atvažiavę klausiam žmonių, ką darė, kad kilo gaisras, neprisipažįsta apie priežastis. Dažnai sako nežinantys, kas nutiko“, – pasakojo jis.

Rekomenduojami video