Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Baigėsi popiežiaus vizito savanorių registracija: iniciatyva sulaukė didžiulio susidomėjimo

Teko anksčiau uždaryti popiežiaus vizito savanorių registraciją, nes sulaukta didelio norinčiųjų skaičiaus – organizatoriai šiuo metu turi 1820 savanorių. Taip LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ eteryje kalba Kamilė Janulytė, organizacinio komiteto atstovė. „Turime žmonių iš daugiau nei 30 Lietuvos miestų, taip pat registravosi ne tik lietuviai, bet ir keletas žmonių iš užsienio šalių, tokių kaip Baltarusija, Italija ir Ukraina. Dabar laukia kitas etapas – atsirinkti žmones, kurie bus savanoriais“, – atskleidžia ji.

Kaip teigia K. Janulytė, atrinktiems savanoriams bus organizuojami mokymai Vilniuje ir Kaune: „Jų laukia įvairios savanorystės sritys – pagalba liturgijos skaitymų metu, įrengiant vizito vietas, informacijos lankytojams suteikimas, taip pat tvarkos ir logistikos palaikymas bei daug kitų veiklų.“

„Šeštadienį, rugsėjo 22 d., popiežius atskris į Vilniaus oro uostą, lankysis prezidentūroje, susitiks su žmonėmis Daukanto aikštėje. Po pietų pertraukos vyks susitikimas Aušros vartuose, kur popiežius kvies kartu melstis. Vėliau laukia koncertas Katedros aikštėje, kur popiežius susitiks su jaunimu.

Sekmadienį, rugsėjo 23 d., popiežius vyks į Kauną, kur Kauno santakoje vyks pagrindinis vizito renginys – mišios. Tradiciškai po šio renginio popiežius skirs laiko kunigams, vienuoliams ir vienuolėms, su jais susitiks Kauno Katedroje. Tuomet vėl grįš į Vilnių, kur laukia trumpas vizitas KGB kalėjime, kur jis pasimels už laisvės kovų dalyvius ir tremtinius“, – su programa supažindina T. Bružaitė.

Organizatoriai kviečia visus skleisti žinią apie popiežiaus vizitą, taip pat registruotis į renginius savo parapijose ir katalikiškose bendruomenėse.

Rekomenduojami video