Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Agrokoncernas“ siekia, kad „Šiaulių agrokoncernas“ persivadintų

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno  Karbauskio valdomai vienai didžiausių Lietuvos žemės ūkio grupių „Agrokoncernas“ nepavyko pasiekti, kad Baltarusijos pilietės valdomos įmonės „Šiaulių agrokoncernas“ pavadinimas būtų pakeistas į „Švieski man vėl“ – taip ji vadinosi iki 2018-ųjų spalio pabaigos.

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai „Agrokoncerno“ ir „Agrokoncerno grupės“ prašymu 2019 metų spalį įpareigojo „Šiaulių agrokoncerną“ per mėnesį pakeisti pavadinimą, kad jame nebūtų žodžio „Agrokoncernas“, tačiau Šiaulių įmonė to iki šiol nepadarė.

Todėl R. Karbauskio įmonės teismo prašė suteikti įgaliojimus antstoliui Registrų centre pakeisti pavadinimą į „Švieski man vėl“, tačiau Panevėžio apygardos teismas balandžio 9 dieną, kaip ir Panevėžio rūmai šių metų sausį, šį prašymą atmetė.

„Keičiant bendrovės pavadinimą į kitą, pirmiausia privalo būti pakeisti tos bendrovės įstatai (...) Keisti uždarosios akcinės bendrovės įstatus išimtinę teisę turi tik tos bendrovės visuotinis akcininkų susirinkimas, antstolis negali būti duomenų ir dokumentų teikėjas, pagal kurio prašymą Registrų centras keistų duomenis registre“, – rašoma teismo nutartyje.

Joje pažymima, kad iš Antstolių informacinės sistemos duomenų matyti, jog vykdomoji byla dėl įpareigojimo „Šiaulių agrokoncernui“ pakeisti pavadinimą ir įregistruoti Juridinių asmenų registre steigimo dokumentų pakeitimus tebėra vykdoma.

Registrų centro duomenimis, 100 proc. „Šiaulių agrokoncerno“ akcijų nuo 2019 metų balandžio valdo Alesia Chramkova, ji taip pat yra bendrovės direktorė.

Rekomenduojami video