Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gediminas Merkys: Šventeivų mišios

Reiktų, kad kokie vizualaus meno ekspertai įvertintų tuos vaizdus. Kas ten? Menas, erotika ar pornografijos prieangis? Jei stambiu planu nėra parodyti plaukeliai ir, atsiprašau už vulgarumą, angos, tai postmodernioje visuomenėje visa tai gali būti traktuojama kaip kičinio žanro menas ir asmens saviraiška. Pastarąją, beje, gina ES teisė, yra teismų praktika, demokratinėje visuomenėje žmogus turi teisę į saviraišką, įvairias jos formas.

Kieno ir kokius interesus toji narciziška nimfomaniška mergaitė pažeidžia?  Ar tikrai pažeidžia? Tokio lygio sekretorytė netgi nėra viešas asmuo ir nėra „ministerijos veidas“. Ar dabartinė valstybės tarnautoja būtinai turi būti kaip A.Gromykos ar J.Andropovo sekretorė? Žuvies akimis, nulaižyta, superteisinga oficiozine kalbėsena ir laikysena, be metaforos bei žaismingo žvilgsnio, be liemenuotos suknelės ar kostiumėlio?

Sisteminės LT medijos jau kelis dešimtmečius visur, kur įmanoma, bruka seksualumą, gražaus jauno kūno kultą, propaguoja netgi seksualines perversijas  „fystingą“ ir incestą. Dabar natūraliai atsirado tokio socializacijos modelio ugdytinė ir iš jos visi choru daro „kūr...“. Ar tai moralu?

Buvę „Marijos žemės“ komjaunuoliai išmoko, giliai internalizavo europinio genderizmo ir lyčių lygybės normas, prie jų prisitaikė. Išmoko VISAS politkorektiškas frazes. Visi jie pasiryžę drabstyti putas už toleranciją, ginti abstrakčias seksualines mažumas, moters teises. Viena iš tų moters teisių galbūt yra noras džiaugtis savo jaunu ir gražiu kūnu? Savo dukroms nepatarčiau to daryti viešai ar pusiau viešai, bet jei tūlai mergelei to reikia?  Akmenimis ją užmėtysime dabar? Aišku viena, tos nimfomaniškos mergelės atžvilgiu mūsų visuomenėje ryškai pristigo trupinėlio tolerancijos.

Regis, A.Čechovas yra pasakęs, kaip paprasta visiems mylėti VISĄ žmoniją ir kaip sunku mylėti vieną žmogų. Kaip paprasta klykti už toleranciją VISAI pasaulinei LGBT armijai ir kaip sunku rasti trupinėlį tolerancijos vienai vienintelei mergelei, linkusiai į labai lengvą, nuosaikią seksualumo perversiją... ir ar čia perversija?

O gal tai eilinis pretekstas mesti akmenį į valdančiąją daugumą. Panašu, kad bent jau šį kartą tas akmuo tikrai nepelnytas.

 

Rekomenduojami video