Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Specialios vietos konteineriams bus įrengtos ir kaimuose

Kėdainių rajone įrengiamos specialios aikštelės buitinių bei rūšiavimui skirtų atliekų konteineriams statyti. Žadama, kad jau po poros mėnesių nė vienas konteineris nebestovės pakelėje, ant žaliųjų plotų, kelkraščiuose. 

Patogiose vietose

Naujosios konteineriams skirtos vietos jau įrengtos visame Kėdainių mieste. Jas įrenginėja ukmergiškių įmonė „Ukmergės versmė“. Šiuo metu darbai persikėlė į rajoną. Konteinerių vietos įrenginėjamos Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaime. Teigiama, kad vienose vietose specialios aikštelės bus įrengtos tose pačiose vietose, kur ir buvo, kitose – visiškai naujai.

Aikštelės suformuotos ne važiuojamojoje kelio dalyje, kaip kartais būdavo anksčiau, o tam tikroje numatytoje vietoje, kad ten pastatyti konteineriai visiškai netrukdytų automobilių eismui ir komunalininkams būtų patogų juos ištuštinti.

Buvo nepatenkintų

Ir nors konteineriams skirtos vietos įrengiamos detaliai jas apsvarsčius ir išanalizavus, tačiau pasitaiko ir nepatenkintų žmonių. Dažniausiai tai būna šalia naujai planuojamų įrengti aikštelių gyvenantys žmonės. Pasitaikė atvejų, kai gyventojai kvietėsi specialistus ir kovojo, kad vietos būtų įrengtos kitur. Specialistai pažadėjo atsižvelgti į gyventojų nuomonę.

Praktiškos aikštelės

Naująsias aikštelės įrengiantys „Ukmergės versmės“ darbininkai sako, jog pirma yra paruošiama vieta bei pašalinamas nereikalingas žemių bei grunto sluoksnis. Tuomet yra montuojami bordiūrai, supilamas ir paruošiamas specialus sluoksnis bei dedamos plytelės.  Naująsias aikšteles darbuotojai turėtų įrengti per porą mėnesių.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video