Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip planetos veikia žmogaus charakterį ir likimą

 Kiekvienas Zodiako ženklas susijęs su kuria nors planeta:

 

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.) – su Marsu;

Jautis (balandžio 21 d. –gegužės 21 d.) – su Venera;

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.) – su Merkurijumi;

Vėžys (birželio 21 d. –liepos 22 d.) – su Mėnuliu;

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.) – su Saule;

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.) – su Merkurijumi;

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. –spalio 22 d.) – su Venera;

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.) – su Plutonu (ir Marsu);

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.) – su Jupiteriu;

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.) – su Saturnu;

Vandenis (sausio 21d. – vasario 19 d.) – su Uranu;

Žuvys (vasario 20 d. –kovo 20 d.) – su Neptūnu.

Marsas

Jis simbolizuoja drąsą, energiją, ryžtą, agresiją, vyriškumą. Stipriai išreikštas harmoningas Marsas gimties momentu Avino ženklo atstovams lemia pasitikėjimą savo jėgomis, gebėjimą greitai ir impulsyviai reaguoti ir veikti, sutelkti jėgas siekiant tikslo. Jeigu ši planeta neharmoninga, žmogus tampa agresyvus, irzlus, neryžtingas. Jei esate Avino ženklo atstovė, be kitų planetų, jus labiausiai veikia Marsas. Esate ryžtinga, atkakliai siekiate tikslo. Atvėstate tik tada, kai gaunate to, ko troškote. Nurimstate neilgam, kol neapima naujas impulsas veikti. Jums nuolat reikia veikti, judėti į priekį, todėl greitai susižavite naujomis idėjomis, kuriate vis naujus planus.

Teigiamos savybės: įkvėpimas, drąsa. Neigiamos: impulsyvumas ir disciplinos stoka. Jums būtina išmokti kantrybės, pažaboti agresiją ir polinkį į despotizmą.

Venera

Ši planeta simbolizuoja grožį, meilę, seksualumą, moteriškumą, švelnumą, finansus ir žemiškąsias vertybes. Jeigu gimimo horoskope Venera yra harmoninga, žmogų lydi finansinė sėkmė, jam lengva bendrauti, jis geba vertinti grožį, yra seksualus, apdovanotas meniniais gebėjimais, estetiniu skoniu. Jaučio ir Svarstyklių ženklo atstovams ši planeta lemia jausmų pastovumą, pasiaukojamą prieraišumą, vaisingumą ir sėkmingą meilę. Neharmoninga planeta skatina tingumą, irzlumą, provokuoja finansines klaidas, ardo meilės santykius, didina nepasitenkinimą savimi ir aplinkiniais. Jei esate gimusi po Jaučio ženklu, jums nestinga darbštumo, užsispyrimo, ryžtingai siekiate tikslo, tvirtai stovite ant žemės.

Teigiamos savybės: atkaklumas, patikimumas. Neigiamos – gobšumas, užsispyrimas. Reikėtų išmokti būti labiau nepriklausomiems. Gimusieji po Svarstyklių ženklu yra nepastovūs, permainingi ir dvilypiai. Mėgsta kolektyvinį darbą.

Flickr.com nuotr.

Merkurijus

 Jis simbolizuoja protą, intelektą, logiką, informaciją, ryšius, aukščiausius idealus ir asmeninius poreikius, kartu ir gėrį bei pyktį. Jeigu gimimo horoskope Merkurijus harmoningas, jis skatina mąstymą, nuovokumą ir judrumą, padeda įsiminti ir suvokti naują informaciją, bendrauti, rašyti ir tvarkyti dokumentus. Saugo nuo nelaimių kelionėje. Neharmoningas Merkurijus išryškina neigiamas savybes: skatina išsiblaškymą, net gali pastūmėti į vagystes, melagystes. Dvyniai ir Mergelės, kurių ženkle vyrauja Merkurijaus planeta, apdovanoti prekybininko gyslele, verslumu. Gyvenime jie neprapuls, visada ras išeitį. Vienu metu gali dirbti kelis darbus. Nepastovūs, dvilypiai, sunkiai nuspėjami ir trykštantys energija.

Teigiamos Dvynių savybės: smalsumas, įvairiapusiškumas. Neigiamos: nekantrumas. Reikia išmokti kontroliuoti emocijas, protą ir energiją, išsiugdyti kantrybę. Mergelės ženklo atstovų teigiamos savybės: analitinis protas, įvairiapusiškumas. Neigiamos: pernelyg didelis kritiškumas ir priekabumas. Būtina išmokti pakantumo ir tolerancijos.

Saulė

 Ji simbolizuoja gyvybę, šviesą, šilumą, gyvybingumą, individualybę, sąmonę ir džiaugsmą. Jeigu gimimo horoskope Saulė harmoninga, ji skatina laisvės ir nepriklausomybės troškimą, energiją, veiklumą. Kai Saulė neharmoninga, dingsta gyvenimo džiaugsmas, kyla finansinių problemų, prastėja sveikata, gali trikti kraujospūdis. Liūto ženklo žmonės mėgsta būti dėmesio centre, vadovauti, organizuoti ir viską išbandyti. Jiems svarbu save išreikšti dirbant kolektyve, kad jų pastangos ir triūsas būtų įvertinti, matomi. Patinka, kai juos giria ir liaupsina. Ką darytų, kur būtų, visur jaučiasi lyderiai – stengiasi pakeisti aplinką pagal save. Nesidairo į praeitį, o gyvena čia ir dabar. Nori turėti viską tuoj pat, šią akimirką, ir mėgautis gyvenimu šiandien, o ne rytoj.

Teigiamos savybės: išdidumas, optimizmas. Neigiamos – nepakantumas, nelankstumas. Reikėtų išmokti kuklumo, tolerancijos, diplomatijos.

Mėnulis

 Jis simbolizuoja jautrumą, emocijas, intuiciją, pasąmonę, buitį. Jeigu gimimo horoskope Mėnulis yra harmoningas, skatina švelnumą, jautrumą ir intuiciją, kelia nuotaiką, padeda prisitaikyti prie aplinkos ir bendrauti. Globoja namų, šeimos ir meilės srityse. Jei Mėnulis pažeistas, žmogus gali nuolat jausti nerimą, nepaaiškinamą baimę, nepasitikėjimą savo jėgomis. Jam sunkiau priimti teisingus sprendimus, prisitaikyti prie aplinkos. Gali apnikti abejingumas. Vėžio ženklo atstovai į savo pasaulį įsileidžia tik patikimus, laiko patikrintus žmones, su kuriais jiems miela bendrauti ir su kuriais jaučia sielos ryšį. „Vėžiukai“ yra labai jautrūs, ypač aplinkos pokyčiams. Nors atrodo pasyvūs, santūrūs, viduje kunkuliuoja emocijų jūra. Kai emocijos netelpa viduje, gali pratrūkti ir tapti labai emocionalūs, elgtis audringai.

Teigiamos savybės: pastovumas, prieraišumas, gebėjimas atjausti ir suprasti. Neigiamos: per didelis jautrumas, šykštumas. Reikėtų mokytis pastabumo, neimti visko taip giliai į širdį.

Plutonas

Jis simbolizuoja energiją, valią, įtaigą, transformaciją. Jeigu gimimo horoskope ši planeta harmoninga, žmogus būna ištvermingas, valingas, apdovanotas didžiule vidine jėga. Geba atsiriboti nuo svetimos įtakos. Jam sekasi rizikingi sumanymai (ypač susiję su finansinėmis operacijomis, verslu). Jeigu Plutonas neharmoningas, pažeistas, žadina agresiją, polinkį į nusikaltimus, sukelia katastrofas, nelaimingus atsitikimus, nerimą ir baimę, mažina atsparumą neigiamai įtakai. Tai mirties ir pakartotinio gimimo planeta. Ji valdo mūsų pasąmonę ir motyvus, valdžios siekimą, užslėptus instinktus. Jei esate gimusi po Skorpiono ženklu, didžiausią įtaką jums turi ši planeta, taip pat Marsas. Jums labai svarbu pasiekti daugiau, įsitvirtinti, išreikšti save. Esate emocinga, energinga, kritiška ir jautri. Sunkiai prisitaikote prie aplinkos, išrankiai renkatės draugus. Jei kas nors smarkiai įžeidžia, to nepamirštate iki gyvenimo pabaigos.

Teigiamos savybės: veiklumas, išdidumas. Neigiamos: šykštumas, nesugebėjimas atleisti. Šio ženklo atstovams būtina išmokti atlaidumo.

Flickr.com nuotr.

Jupiteris

Jis simbolizuoja autoritetą, valdžią, įstatymą, sėkmę, augimą, didybę, visuomeninę padėtį, socialinį aktyvumą, taip pat etiką, plačią pasaulėžiūrą. Jupiteris priskiriamas prie palankių planetų. Jis dar vadinamas geradariu. Jeigu gimimo horoskope ši planeta harmoninga, nepažeista, ji padeda įgyti autoritetą, bendrauti su įtakingais žmonėmis, siekti karjeros, tikslų. Ši planeta susijusi su visokeriopa sėkme. Jei Jupiteris neharmoningas, mažina sėkmę, kelia pavojų autoritetui ir pasitikėjimui savimi, skatina konfliktus su valdžia. Gimusieji po Šaulio ženklu ypač junta stiprią Jupiterio įtaką. Jie aktyvūs, atkakliai siekia tikslų, nenustygsta vienoje vietoje, nepasitenkina tuo, kas pasiekta, trokšta valdžios ir nepriklausomybės. Jiems svarbu įsivirtinti ir užimti tam tikrą padėtį visuomenėje, būti pripažintiems.

Teigiamos savybės: draugiškumas, įvairiapusiškumas. Neigiamos – netaktiškumas, nepastovumas. Reikia išmokti valdyti emocijas.

 Saturnas

Jis simbolizuoja tvarką, sistemą, discipliną, apribojimus, senatvę. Jeigu gimimo horoskope ši planeta harmoninga, Saturnas padeda susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos. Neharmoningas Plutonas trukdo susikaupti, kelia liūdesį ir pesimizmą, skatina uždarumą, sukuria įvairių kliūčių, didina traumų ir nelaimingų įvykių tikimybę. Ši planeta vadinama pragaištingąja, arba didžiąja nelaime. Gimusieji po Ožiaragio ženklu yra organizuoti, pareigingi. Pasaulis juos slegia. Aplinkiniams neretai atrodo keistoki. Jiems daug svarbiau ne tai, kas vyksta aplinkui, o susikurti materialinę gerovę. Jie pastovūs, praktiški, kantrūs, atkaklūs, veikia lėtai, neskubėdami. Teigiamos savybės: atsakingumas, veiklumas. Neigiamos: polinkis į pesimizmą, uždarumas. Būtina išmokti bendrauti, atsiverti.

Uranas

Jis simbolizuoja laisvę, įžvalgą, aiškiaregystę, originalumą, reformas, netikėtus pokyčius, maištą, tolimus ryšius, intelektą. Jeigu gimimo horoskope Uranas harmoningas, nepažeistas, jis didina įžvalgą ir išradingumą, skatina laisvės ir savarankiškumo siekį. Neša sėkmę meilės srityje, taip pat visuomeninėje, mokslinėje veikloje. Kai ši planeta neharmoninga, skatina impulsyvumą, sukelia technikos gedimus, avarijas, sprogimus, traumas ir netvarką. Taip pat kelia konfliktus, sunkina bendravimą. Tokie žmonės būna nervingi, tikri maištautojai ir revoliucionieriai. Gyvenimas jiems žeria vieną išbandymą po kito. Vandenio ženklo žmonėms Uranas daro didelę įtaką. Jie būna judrūs, atsargūs, mėgsta dirbti individualiai, lyderiai.

Teigiamos savybės: originalumas, puiki intuicija. Neigiamos – nedisciplinuotumas, kitų žmonių nuomonės nepaisymas. Reikėtų išmokti dirbti kolektyve, būti nuoširdesniems.

 Neptūnas

Jis simbolizuoja kūrybą, talentą, idealus, jautrumą, meilę, intuiciją, iliuzijas, klastą, laisvę, originalumą. Ši planeta globoja menininkus ir Žuvų ženklo atstovus. Jeigu gimimo horoskope Neptūnas yra harmoningas, jis skatina altruizmą ir meilę, vaizduotę, kūrybiškumą, grožio pojūtį, įžvalgą, dvasinius siekius ir suteikia įkvėpimo. Kai ši planeta pažeista, neharmoninga, žmogų nuolat kamuoja nerimas, įvairios baimės, gali atsirasti polinkis į blogus įpročius. Neptūnas dar vadinamas iliuzijų planeta, todėl kyla grėsmė būti apgautam, pakliūti į blogų žmonių pinkles. Gimusieji po Žuvų ženklu yra jautrūs, atitrūkę nuo realybės, artistiški ir dvilypiai. Gyvena iliuzijų pasaulyje, dažnai susiduria su klasta. Yra apdovanoti talentais, turi puikią intuiciją, jų galvoje nuolat kirba utopinių idėjų.

Teigiamos savybės: darbštumas, noras padėti kitiems, siekis nuolat tobulėti. Neigiamos: ryžto stoka, pernelyg didelis jautrumas. Reikėtų būti atkaklesniems ir bent retkarčiais nusileisti iš padebesių ant žemės.

 

Rekomenduojami video