Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gatvių duobes užpila, žvyrkeliams – per anksti

Atšilus orams VĮ Kelių priežiūra Kauno regiono padalinio Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai išvažiavo į gatves. Kelininkai bent jau laikinai skalda užpils didžiausias miesto gatvių duobes. Tokius pat darbus atlieka ir miesto seniūnijos darbuotojai. O štai žvyrkelius remontuoti ir greideriuoti yra dar gerokai per anksti.

Užpila laikinai

Didžiausias miesto kelių duobes Kėdainių kelių tarnybos ir miesto seniūnijos darbuotojai bent jau laikinai, kol bus liejamas asfaltas, užpila skalda. Tai daroma, kad vairuotojai savo automobilių ratų nesugadintų. Miesto seniūnija tokius darbus išskirtiniais atvejais atliko visą žiemą, o Kelių tarnyba pradėjo visai neseniai.

Tiesa, duobę užpilti skalda nėra problemos sprendimas, mat esant nepalankiems orams ir dideliems automobilių srautams skalda iš duobės greitai išmušama.

Dėlioja planus

Žvyrkelių greideriavimo darbų planus miesto seniūnija jau dėlioja. Pirmiausia žvyrkeliai turėtų būti nugreideriuoti mieste, po to miesto seniūnijai priklausančiuose kaimuose, sodininkų bendrijose esančiuose keliuose, kurie tvarkyti priskirti miesto seniūnijai. Darbai bus vykdomi pagal numatytą grafiką bei atsižvelgiant į oro sąlygas.

Žvyrkeliams – ne laikas

„Kasmet sulaukiame miesto bei kaimų gyventojų prašymų kuo greičiau nugreideriuoti vieną ar kitą kelią, nes esą juo važiuoti yra neįmanoma. Noriu pasakyti, kad šiuo metu kelių greideriuoti yra taip pat neįmanoma. Greideriuojant dabar galima pridaryti dar daugiau žalos keliui. Dar net pašalas nėra išėjęs, tai apie kokį greideriavimą galime kalbėti. Yra tam tikra tvarka, kada kelius galime greideriuoti. Pavasaris, galiu pasakyti, mūsų nedžiugina. Jis labai vėlyvas, todėl atitinkamai ir kelių tvarkymo darbai prasidės vėliau. Prasidės, kai sąlygos tam darbui bus tinkamos. Tai natūralu, o prieš gamtą nepakovosi“, – paaiškino miesto seniūnas Valentinas Tamulis.

 

Dimitrijus KURPIJANOVAS

Rekomenduojami video