Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Mėsos perdirbimo įmonė pardavimų rezultatų JAV tikisi po kelių mėnesių

 Pirmąją mėsos produktų siuntą iš Lietuvos į Jungtines Amerikos Valstijas (JAV) išsiuntusi „Biovela Group“ tik po kelių mėnesių galės pasakyti, ar produkcija sėkmingai įsitvirtina JAV rinkoje. Anot bendrovės vadovo, pirmiausia produkcija turėtų pasiekti specializuotas lenkų parduotuves, o vėliau - ir didesnius prekybos centrus.

„Kol kas koncentruojamės į tą etno rinką. Tikrai pasieks mūsų produkcija tas lenkiškas parduotuves iš kitų šalių atvykusiems imigrantams. O paskui judėsime jau kitur“, - BNS sakė Audrius Kantauskas.

„Kokių 2-3 mėnesių bėgyje turėtume turėti rezultatus, anksčiau ne, nes greit tokie dalykai nevyksta“, - pridūrė „Biovela Group“ vadovas.

A.Kantausko teigimu, į Niujorką išgabenta mažiau nei 30 tonų atšaldytos jautienos bei konservų. Anot jo, įmonė dirba su vienu produkcijos platintoju, tačiau kalbama ir su kitais.

Artimiausiu metu produkciją į JAV ketina vežti ir „Klaipėdos mėsinė“. Jos vadovas Gintaras Valančius BNS sakė, jog bendrovė iki balandžio 24 dienos laukia paskutinių Veterinarijos tarnybos leidimų ir jau balandžio pabaigoje arba gegužės pradžioje ketina išsiųsti pirmąją bandomąją vytintos jautienos partiją į JAV.

Praėjusių metų lapkritį leidimus vežti mėsą į JAV gavo bendrovės „Utenos mėsa“, „Biovela“, „Krekenavos mėsa“, Krekenavos agrofirma, „Pajūrio mėsinė“, „Agrovet“, „Grimeda“ ir Klaipėdos mėsinė.

Rekomenduojami video