Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
A. Butkevičius: pieno perdirbėjai jau turi partnerių Kinijoje

Lietuvos pieno perdirbėjai jau turi partnerių Kinijoje, kuri neseniai atvėrė rinką Lietuvos pieno produktams, teigia premjeras. Anot Algirdo Butkevičiaus, gegužę šalies perdirbimo įmonių vadovai vyks į Kinijoje vyksiančią maisto produktų parodą.

„Kiek žinau, gegužės mėnesį išvyksta visi pieno perdirbimo įmonių vadovai į Kiniją, nes Kinijoje kaip tik prieš keletą savaičių atidaryta rinka. Kiek žinau, jie turi ten jau savo partnerius, ir jeigu į tokią rinką įeis, tai savaime suprantama, atsiranda vėl galimybių“, - interviu Žinių radijui ketvirtadienį sakė A.Butkevičius.

Pats D.Trumpa BNS ketvirtadienį sakė, jog šiuo metu „Rokiškio sūris“ dar neturi sutarčių su partneriais Kinijoje, tačiau potencialių partnerių turi.

„Mes važiuojame į Kiniją, į Šanchajuje vykstančią parodą - yra numatyti susitikimai. Leidimas vežti į Kiniją galioja dvi savaites, tai nereikia iškart tikėtis, kad turėsime sutartis. Kontaktų turime, turime potencialių partnerių, su kuriais dirbame per atstumą ir nuvažiavus“, - teigė D.Trumpa.

Jo teigimu, neaišku, kada gali pajudėti pirmasis pieno produktų krovinys į Kiniją.

„Pieno žvaigždžių“ finansų direktorius Audrius Statulevičius BNS balandžio viduryje patvirtino, kad įmonės atstovai gegužę vyks į Kiniją.

Tačiau abiejų įmonių atstovai tuomet tikino, kad patekti į rinką ir joje parduoti nors kiek didesnius pieno produktų kiekius gali užtrukti metus ar dvejus.

Balandžio viduryje Lietuva iš Kinijos gavo visus reikiamus dokumentus, kad perdirbėjai galėtų eksportuoti produkciją į Kiniją.

Rekomenduojami video