Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Atskirk pelus nuo grūdų
LKBK – mūsų nepriklausomybės šauklys
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kaip elgtis su isterišku vyru

Isteriški vyrai dažniausiai yra nepasitikintys savimi, todėl jiems yra sunku kovoti su savo emocijomis. Vyriškumo stygių tenka kažkaip kompensuoti, todėl jie tai daro puolimu.

Deja, tikrai ne kiekvienas vyras nori pripažinti, kad turi problemą, tačiau svarbu suprasti, kad isterija – tai antrinė reakcija, kuria reaguojama į baimę. Jei vyras ima isteriškai rėkti, vertėtų atsiminti: jis bijo.

Pavyzdžiui, moteris sako savo partneriui: „Brangusis, mes turime finansinių problemų“. Vyras staiga pradeda rėkti ir kaltinti savo partnerę, nes jis paprasčiausiai nemoka kitaip reaguoti. Kas šitoje situacijoje kaltas? Moteris? Ne, nes ji atvirai pasakė apie šią problemą, o vyras ėmė rėkti, galbūt gintis ar net kaltinti moterį.

Vyrų evoliucinis tikslas – spręsti gyvenimo problemas, o ne sukurti moterims papildomų sunkumų. Jie gimsta kovoti, išgyventi ir padėti išgyventi savo partnerėms bei atžaloms. Vis dėlto, dalis vyrų renkasi drybsojimą prie televizoriaus. Ar tokiu būdu bus išsprendžiamos problemos? Tikrai ne.

Vis dėlto, ne viskas yra beviltiška. Vyrui galima padėti sustiprėti, tačiau jūsų elgesys turėtų būti itin atsargus.  Nereikėtų imtis  „mamos“ vaidmens, nes tai yra tiesiausias kelias į santykių griūtį. Visi vyrai myli savo mamas, tačiau mama niekada neatstos partnerės. Jei moteris ima elgtis pernelyg globėjiškai, partneris gali užaugti, sustiprėti ir… išeiti pas kitą.

Psichologai teigia, kad egzistuoja du veiksmingi būdai, kurie gali padėti vyrui tapti savimi pasitikinčiu ir stipriu.

Vis dėlto, svarbu paminėti vieną svarbų dalyką: jei nepaisant visų jūsų dedamų pastangų vyras ir toliau ignoruoja savo problemą, jis paprasčiausiai yra beviltiškas. Neįmanoma padėti žmogui, kuris nenori padėti sau pačiam.

1 būdas: tinkamas pavyzdys

Moteris gali rodyti vyrui tinkamą pavyzdį, ir galbūt tai jam padės subręsti. Tobulėdama moteris parodo, kaip yra svarbu nuolatos irtis į priekį. Žinoma, tikrai nereikėtų visų užduočių atlikti už vyrą, nes tai jį išmokys tinginystės. Kartais yra svarbu atsitraukti ir stebėti, kas iš to išeis.

Žmonės įgyja pasitikėjimo savimi  būdami šalia savimi pasitikinčių žmonių. Mes nesąmoningai mokomės iš pavyzdžių ir įsisaviname naujus aspektus.

Vyras, turėdamas šalia nuostabią nuolatos tobulėjančią moterį, tikrai norės nuo jos neatsilikti. Galbūt tai ir taps spyriu į minkštą vietą?

2 būdas: aplinkos keitimas

Pasirūpinkite, kad vyras galėtų būti tokioje aplinkoje, kurioje būtų savimi pasitikintys ir stiprūs žmonės. Būdamas tokioje kompanijoje, iš berniuko jis gali pavirsti į vyrą.

Nustojęs drebėti ir bijoti, vyras išmoks susivaldyti.

Jei taip nenutiks, turėtumėte gerai pagalvoti, ar tikrai verta tęsti tokius santykius.

Rekomenduojami video