Kai kurie elgesio būdai ir mintys gali ne tik atstumti vyrus, bet ir sugriauti net pačius tvirčiausius santykius.
Tai, ko mes norime iš vyrų tarpusavio santykiuose, nesutampa su tuo, ko jie nori iš mūsų. Kartais siekiant geriausio, geri motyvai pasirodo esantys gerovės priešai. Mes sakome jiems dalykus, kurių vyrams dažnai nereikia, ir verčiame juos tuos dalykus daryti.
Pernelyg didelis pasiaukojimas
Kartais moters dosnumas iškrečia jai pačiai žiaurų pokštą. Iš pradžių moteris imasi nepaprastai daug užduočių, norėdama įtikti savo mylimajam arba norėdama atsikratyti jo „papildomų“ darbų, o paskui supranta, kad tiesiog nesusitvarko su jų apimtimi. Vadinasi, pradinis motyvas yra noras įtikti, kuris ilgainiui perauga į konfliktą: „kodėl tu man nepadedi“ arba „kodėl aš viską darau pati“. Diskusijos metu gali paaiškėti, kad vyras net neprašė jūsų to padaryti.
Visada atsižvelgiate į jo pomėgius
Pasirinkti pagal partnerio interesus – natūralus dalykas, tačiau tik abipusiškai: kai abu aukojate savo interesus vienas dėl kito – tai pagarba antrajai pusei ir kompromisas poroje. Kai jūs visą laiką aukojate savo interesus dėl jo – tai šališki ir netinkamai konstruojami santykiai, kurie dažniausiai baigiasi tuo, kad jūsų partneris pradeda įžūlėti, o jūs prarandate savo vertę ir pagarbą jo akyse.
Sprendžiate jo problemas
Problemų sprendimas poroje yra abiejų partnerių užduotis. Daugelis vyrų mėgsta imtis šio vaidmens, nes taip jie gali parodyti savo vyriškas savybes: būti ryžtingi, atsakingi ir drąsūs. Tačiau porose vaidmenys dažnai apsikeičia vietomis ir moterys perima visus klausimus, palikdamos vyrus nuošalyje. Taigi, vyro funkcija poroje silpnėja, o jo pozicija pereina į pasyvumo fazę.
Spartinate santuokos procesą
Dažnai moterys mano, kad visi jų tikslai atitinka mylimo vyro
ketinimus, tačiau tai ne visada yra tiesa. Kai kurios nori sukurti
tvirtą šeimą ir susilaukti vaikų, o kai kurios nori leisti laiką kartu
ir keliauti po pasaulį. Negalima įteigti savo norų partneriui, nes
anksčiau ar vėliau toks atkaklumas poroje sukels tik nepasitenkinimą,
konfliktus ir ginčus. Pavyzdžiui, vienas dažniausių „kliuvinių“ yra
santuoka: kai kurios moterys nori kuo greičiau įtvirtinti savo
santykius, o kai kurioms antspaudas pase yra nereikšmingas argumentas.