Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Nauja picerija tvirtai žengia į Tauragę

Miesto centre, Gedimino gatvėje, kauniečių bendrovė „Atata“ baigia įrengti naują piceriją „Pizza Spot“. Verslininkas Tomas Mikalonis teigia, kad yra pasiryžęs tauragiškių simpatijas užkariauti išskirtinio skonio ir kokybės picomis.

Prisistatydamas tauragiškiams kaunietis verslininkas Tomas Mikalonis atskleidė, kad Kauno technologijos universitete (KTU) baigė ekonomikos ir vadybos studijas, su žmona augina tris vaikus. Per 43-ejus gyvenimo metus sukosi knygų ir kelionių versluose. Prieš septynerius metus su kolega ieškojo srities, kur galėtų perspektyviai investuoti. Tuomet sumąstė pradėti viešojo maitinimo verslą ir to nesigaili.

– Šiuo metu turime daug veiklos: maitiname KTU, keturias mokyklas, Verslo centre įkūrėme  kavinę-valgyklą ir keletą kavinių, skirtų jaunatviškiems žmonėms. Iš viso Kaune mums priklauso vienuolika objektų. Atsiradus galimybei plėstis Lietuvos mastu, išsiaiškinome, kokia mažesniuose miesteliuose rinka ir paklausa, susidėliojome strateginį planą keliauti per rajonų centrus. Sėkmingai įsikūrėme Šakiuose ir Vilkaviškyje, dabar – Tauragėje. Per pusmetį Marijampolėje įkursime dvi picerijas, – atviravo ponas Tomas.

Verslininkas Tomas Mikalonis konkurencijos nesibaimina. Asmeninio albumo nuotrauka

Į situaciją, kad picerijos Tauragėje jau turi pasidalijusios rinką, verslininkas žvelgia optimistiškai ir teigia, kad konkurencija yra sveikas dalykas. Pasak jo, kai bijoma vilko, į mišką neinama. O jie savimi neabejojantys, mat šioje srityje ne naujokai, jiems garsūs specialistai sukūrę įspūdingas receptūras, o kainodara – krikščioniškai nebrangi.

– Patalpas Gedimino gatvėje nuomojamės, įsikursime pirmame aukšte, kur anksčiau buvo mėsinė ir lombardas, o siuvyklėlė – antrame aukšte. Nuomos kaina artima didmiesčių kainoms, juk rinkos dėsniai veikia ir nekilnojamąjį turtą, –  kalbėjo T.Mikalonis. – Picerijoje stovės keletas staliukų picų smaguriavimui vietoje. Dar prekiausime kava, vaisvandeniais. Mūsų sumanymas – maistas išsinešti ir jo pristatymas į namus. Didžioji pardavimų dalis yra būtent pristatymas į namus. Šakiuose tokios paslaugos neteikiame dėl miestelio mažumo, o Vilkaviškyje apie pusę parduodamų picų išvežiojama į namus, įvairius renginius ir šventes.

„Pizza Spot“ išskirtinumas – picerijose nėra šaldiklių, todėl pas juos maistas išskirtinai šviežias. Reikalingų produktų, pavyzdžiui, daržovių, sūrio, tiekiamo kiekio ilgiausiai užtenka dviem dienoms. Tešla picoms minkoma du kartus per dieną, asortimente yra apie dvidešimt picų rūšių. Kauniškiai tiki, kad tauragiškiai vertina kokybę, todėl maisto šviežumu ir skonių įvairove stengsis užkariauti gyventojų simpatijas, išpildyti jų lūkesčius.

Pasak T.Mikalonio, tokioje veikloje svarbi lokacijos vieta, todėl kruopščiai Tauragėje ieškojo patalpų. Jis mano, kad išsirinko puikią strateginę vietą: netoli aktyvi sankryža, populiarus prekybos centras, gyvenamųjų namų kvartalas. Verslininkas pasakojo, kad daug dėmesio skiria darbuotojams. Jis teigė, kad galima daug reklamuotis ir patalpas gražiai įrengti, tačiau jei personalas bus netikęs, niekaip neišvystysi sėkmingos veiklos. Todėl dvi tauragiškes profesionalus kepėjas jau mėnesį moko kepti picas pagal specialią technologiją, kai picų padai baigiami ruošti ne aparatu, o rankomis, todėl picų kraštai skanūs ir nelūžta. Dar ketina įdarbinti dvi pardavėjas ir du išvežiotojus. Iš viso picerijoje dirbs šeši darbuotojai. Atlyginimai svyruos nuo 400 iki 600 eurų po mokesčių. Didžioji diena – atidarymas – planuojamas sausio viduryje, tiksli data derinama. Picerija Tauragėje dirbs nuo 10 iki 22 val. kasdien.

Regina GENIENĖ

Rekomenduojami video