Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Tobuliausios Rinkevičių atostogos

Vieno garsiausių Lietuvos dirigentų maestro Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė jau svajoja apie atostogas. Pasibaigus koncertams, televizijos projektams ir kitiems darbams, šeima planuoja jėgas atgauti ne egzotiškuose kraštuose, o mėgstamame Lietuvos pajūryje.

Kamuoja jaudulys

Šį pavasarį su savo scenos partneriu Egidijumi Sipavičiumi muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvavusi D.Rinkevičienė išbandė save solisto amplua. Tiesa, rimčiau užsiimti dainavimu moteris neketina. „Patirtis projekte buvo gera tuo, kad supratau, jog iš manęs – prasta dainininkė. Egidijus visomis išgalėmis mane palaikė, padėjo patarimais, bet yra, kaip yra, – neslėpė D.Rinkevičienė. –Vis dėlto esu labai laiminga, kad pabandžiau ir nuostabiai praleidau laiką su puikiais žmonėmis.“

Geriau Donata jaučiasi vaidindama scenoje ar filmuodamasi prieš kameras. O paklausta, kas iš šių dviejų dalykų jai yra sunkiau, nedvejodama atsakė, kad bendrauti su auditorija yra daug sunkiau. „Negaliu paaiškinti, kodėl, bet kaskart nežmoniškai jaudinuosi. Jaudulys ima kamuoti likus savaitei iki renginio“, – pasakojo moteris.

Brangina laiką su šeima

Baigusi filmavimosi darbus, Donata gyvena maloniais vasaros rūpesčiais. Ji prisipažįsta, kad šį metų laiką ne itin mėgsta, tačiau vadina ypatingu, nes daugiau laiko gali praleisti su šeima. „Vaikams atostogos, tad galima atsipalaiduoti“, – šypsojosi D.Rinkevičienė.

Aktorė savo svajonių atostogų toli neieško. „Per daugelį metų supratome, kad poilsis Lietuvoje yra tai, ko reikia. Ežeras arba Baltijos jūra – štai mūsų tobulų atostogų receptas“, – atviravo ji. Garsaus dirigento žmonos prabangus laisvalaikis nežavi, svarbiausia – buvimas su šeima. „Gintaras daug keliauja, todėl bet koks buvimas kartu neįkainojamas. Ir visai nesvarbu, kaip leidžiame laisvalaikį“, – tikino D.Rinkevičienė.

O jei nėra galimybės būti visiems kartu, moteris mielai į rankas paima gerą knygą. „Tik šiukštu ne elektroninę! Taip pat man visai ne gėda pasakyti, kad mėgstu vėpsoti į televizorių“, – šypsojosi aktorė ir prisipažino, kad nekantriai laukia meto, kai pasipils lietuviškos braškės.

Daugiau smagu nei sunku

Viską suspėti D.Rinkevičienei tikrai nelengva. Ant jos pečių gula ne tik beveik visi namų rūpesčiai, bet ir keturių atžalų reikalai. Tačiau skųstis moteris nepratusi ir savo pavyzdžiu tarsi patvirtina tai, kad kuo daugiau darbų žmogus turi, tuo daugiau padaro.

„Įpratau prie judraus gyvenimo. Man smagu: daug vaikų, didelė šeima, savi namai. Ir gyveni pagal režimą, kurį diktuoja vaikai, vyro repeticijų ir koncertų grafikas. Jei iš to grafiko išsimuši, tada niekur nespėsi – nei vaikų nuveši į mokyklą, nei paskui juos susirinksi. Kas antrą dieną suku į degalinę, kasdien – į parduotuves. Užtat man nereikia skaičiuoti komunalinių mokesčių. Tai daro Gintaras, jis – geras matematikas“, – linksmai pasakojo Donata.

Nors sakoma, kad gyventi su nuolat užsiėmusiais ir vadovauti linkusiais dirigentais gali būti sudėtinga, Donata savo vyrą tik giria. „Gintaras – labai linksmas žmogus. Kadangi aš pati esu linksmo būdo, kvatoklė, mes ir pradedame dieną, ir baigiame ją linksmai. Aišku, būna įvairių rūpesčių, bet mes nesipykstame. Jis – labai atsakingas, tvarkingas, organizuotas“, – apie šeimos idilę pasakojo D.Rinkevičienė.

Rekomenduojami video