Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pristatyta M. Lukoševičiūtės-Žicevičienės knyga

Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta ukmergiškės Marijonos Lukoševičiūtės-Žicevičienės penktoji knyga „Sugrįžimas“.

Renginio bibliotekoje metu buvo surengta ir autorės tapytų darbų paroda. Tapybos darbai glaudžiai susiję su M. Lukoševičiūtės-Žicevičienės kūryba, atspindi jos kūrybines mintis bei idėjas.

Pati knyga taip pat iliustruota autorės kūryba ir nuotraukomis iš šeimos gyvenimo. Kaip leidinio anotacijoje rašė Liucija Dzigienė, knygelė – „tarsi viso gyvenimo išpažintis, perpinta skaidriais prisiminimais apie vaikystę gimtajame kaime, nepaprastą gamtos grožį, apie gyvenimo meilę, apie Tėvynę ir paprastus žmones, kovojusius už laisvę... Gyvenimo spalvų sodrumas ne tik džiugina, bet ir skaudina, žeidžia...“.

Autorę sveikino gausiai susirinkusi šeima, artimieji, draugai, bičiuliai, buvusios bendradarbės. Jaunystės draugę sveikino dailininkas Vytautas Mackevičius, poetės Genovaitė Krogertaitė-Aniūnienė, Leonora Jankeliūnienė, Veprių seniūnijos seniūnė Dalia Radzevičienė, Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Aldona Ptakienė, kiti svečiai. Susirinkusiuosius muzikiniais kūriniais džiugino Ukmergės kultūros centro Dainavos skyriaus meno vadovė Loreta Talutienė.

Lygiai prieš penkerius metus bibliotekoje buvo sutikta ir ketvirtoji rašytojos knyga „Gyvenimo rate“. Abi knygelės pažymėjo gražius pačios autorės asmeninio gyvenimo jubiliejus.

M.Lukoševičiūtės-Žicevičienės knygas galima rasti Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje, o visą rugsėjo mėnesį bibliotekoje veiks autorės tapybos darbų paroda.

Rekomenduojami video