Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Parodoje apie Afrikos vaikus - aukštyn kojomis apvirtusi laimės sąvoka

Birželio 1–ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje Kaune rajone atidaryta fotografo Algimanto Barzdžiaus paroda „Laimingi Afrikos vaikai“. Dažnai keliaujantis ir fotoaparato iš rankų niekada nepaleidžiantis fotografas, neseniai beveik mėnesį praleido Zanzibare. Iš ten parsivežė krūvą nuoširdumu ir laime spindinčių, fotografijose užfiksuotų vaikų veidų.

Kas yra laimė? Ir ar ji turi ką nors bendra su pinigais? O su gerbūviu? Ar įmanoma laimė skurde? Dabar jau žinau – laimė visur tokia pati. Net ir Afrikoje. Nes mažai kur mačiau tokių laimingų vaikų. Tokių mažų išdidžių princesių, kurių karališkam gatvės spindesiui nė kiek netrukdo aplink jas tvyrančios dulkės... Tokių nuoširdžiu džiaugsmu spindinčių akių. Na ir kas, kad gal vienintelis to berniūkščio žaislas – ratukas ir pagaliukas...

Vis dar galvojame, kad Afrika – tai tik skurdas, badas, ligos. Ir tikrai ten viso to yra. Bet man ta pati Afrika buvo gera proga paklausti savęs – o ką aš žinau apie paprastą žmogišką laimę? Ar mes, karštligiškai besisukdami beprotiškame šių dienų kasdienybės maratone, dar išvis suvokiam, kas tai yra? Afrika man pasirodė tiesiog laiminga“, – taip savo parodą pristatė menininkas A.Barzdžius.

Raudondvario dvaro Menų inkubatoriuje paroda veiks iki liepos 1 d.

Nuotraukos: Algimanto Barzdžiaus, Erlendo Bartulio

[gallery ids="30237,30238,30239,30240,30241,30242,30243,30246,30248,30245,30244"]

Rekomenduojami video