Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Pagramantyje naujos ekspozicijos atidarymas

Šiandien Ringiuose esančioje Pagramančio regioninio parko direkcijoje vyko rimtos iškilmės, į kurias sutraukė daugybė svečių. Lankytojų centre duris atvėrė nauja, išmani ekspozicija, kurioje galima virtualiai pamatyti ne vieną įamžintą regioninio parko objektą.

Pagramančio regioninis parkas gali didžiuotis daugybe įdomių piliakalnių, kabantys tiltai jau tapo parko simboliu, o kur dar visokios įspūdingų vaizdų atodangos. Kad viską būtų įmanoma apžiūrėti, tereikia užsukti į lankytojų centrą Ringiuose ir viską papasakos, o jei bus noro – ir ekskursiją suorganizuos. Nuo šiol su parko vertybėmis bus galima susipažinti ir smagaus vizito lankytojų centre metu.

Susirinkusiems svečiams laikinai Pagramančio regioniniam parkui vadovaujantis Sigitas Mėlinavičius trumpai papasakojo apie ekspoziciją. Tačiau tokia proga daugiausiai kalbėjo į renginį sugužėję svečiai, negailėdami pagyrų, sveikinimų ir kiekvienas atnešdamas po simbolinę dovaną. Tarp sveikinimų džiugino skaudviliškių vaikų atliekami žemaitiški muzikiniai kūriniai. Taip pat skambėjo bandonininkų grojamos melodijos.

Iškilmingai perkirpus juostelę, ekspozicijos durys buvo atvertos ir visus užplūdo ne tik malonūs akiai vaizdai, bet ir sklindantis paukščių čiulbesys.

Morta MIKUTYTĖ

Rekomenduojami video