Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Medekšių bendruomenė atšventė gimtadienį

 Praėjusį savaitgalį Pelėdnagių seniūnijos Medekšių kaime vyko didelė šventė. Kaimo bendruomenė minėjo 15 metų veiklos sukaktį. Šventėje netrūko nei pramogų, nei vaišių, nei linksmybių. Susirinkę garbūs svečiai dėkojo bendruomenei už nuveiktus didžiulius darbus ir linkėjo nesustoti.

Bendruomenę vedė 13 metų

„Labai džiugu, kad šį gražų vakarą mes visi susirinkome į tokį garbingą jubiliejų. Metai greitai bėga, o mes kartu gyvename ir dirbame jau 15 metų. Mūsų kaime per tą laikotarpį nuveikta išties nemažai gerų darbų. O tie darbai buvo atlikti padedant visai bendruomenei. Dabar jaunoji karta turės tęsti mūsų pradėtus darbus, puoselėjamas šventes bei tradicijas. O jaunimo turime išties daug, jie tikrai gali daug nuveikti gražios mūsų bendruomenės labui“, – sakė net 13 metų Medekšių bendruomenės pirmininkės pareigas ėjusi Genė Strelkauskienė.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis dėkojo net 13 metų Medekšių bendruomenės pirmininkės pareigas einančiai Genei Strelkauskienei./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis dėkojo net 13 metų Medekšių bendruomenės pirmininkės pareigas einančiai Genei Strelkauskienei./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Puiki šventėŠventė Medekšiuose prasidėjo dar šeštadienio popietę ir tęsėsi iki išnaktų. Pirmiausia vyko vaikų važiavimo dviratukais varžybos. Po jų visi mažieji dalyviai apdovanoti dideliais šokoladiniais medaliais. Netrukus šventėje pasirodė karieta, kurią vadeliojo Andrejus Gumenko. Jis pavėžino visus norinčius.

„Truputį vargo buvo, kol gavom karietą, nes mažai kas beturi. Bet pavyko nupirkti iš labai gerų žmonių ir karietą, ir senovinius odinius pakinktus. Padedant Viktorui Adomavičiui, ją parsivežėme ir nudažėme. Tikrai buvo verta, nes norinčiųjų pasivėžinti netrūko. Karietą nudažyti padėjo kaimo jaunimas“, –  šypsojosi viena šventės organizatorių Irena Straukienė.

Veiklos netrūko 

Jauniesiems medekšiškiams veiklos tądien išties netrūko. Jiems pasirodė Klaudijus Štelmokas, kuris pristatė savo motociklą. Dar vaikai žaidė įvairius žaidimus: krepšinį 3 prieš 3, tenisą, traukė virvę, į kibirus metė obuolius, ėjo su kaladėmis, ėjo trise su slide. Vaikams buvo išnuomotas batutas.

Kėdainietė Livija Žydelienė visus vaišino čia pat katile virtu šiupiniu ir grikių koše./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainietė Livija Žydelienė visus vaišino čia pat katile virtu šiupiniu ir grikių koše./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Varžėsi šeimininkėsKiek vėliau vyko visus pralinksminusios šeimininkių varžybos. Medekšių šeimininkės ruošė gardžiausias salotas, kuriomis vaišino visus šventės dalyvius. Alkano neliko nė vieno, mat šventėje apsilankė ir kėdainietė Livija Žydelienė, kuri vaišino visus čia pat katile virtu šiupiniu ir grikių koše. Pasistiprinę dalyviai nuskubėjo į šokių aikštelę.

Apdovanojimai

Visus šventės dalyvius nudžiugino Kėdainių baikerių pasirodymas. Visą vakarą publiką linksmino Jonavos kolektyvas „Bočiai“, Kėdainių liaudiškos muzikos kolektyvas „Ašarėna“ ir dainininkas Žydrūnas.

„Šventėje taip pat apdovanojome gražiausių sodybų puoselėtojus, ir jaunimą, kuris šiemet baigė aukštuosius mokslus, gimtadienio jubiliatus“, – pasakojo I. Straukienė.

Dėkojo geradariams

„Rengiant šventę labai padėjo Gitana Adomavičienė, Vida Ragauskienė, Andrejus Gumenko, Elena Tankevičienė ir daugelis kitų nuostabių, puikių žmonių, kurie negaili savo laiko, energijos ir lėšų, kad visiems būtų smagiau gyventi Medekšiuose. Už paramą ir pagalbą labai dėkojame Kėdainių rajono savivaldybei, Pelėdnagių seniūnijai, daugeliui įmonių, ūkininkų ir kitų rėmėjų. Šventė tikrai pavyko“, – apibendrino šventės organizatorė.

Linkėjo sėkmės

Šventėje apsilankė ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis bei Pelėdnagių seniūnas Edvinas Pagirskas. Svečiai medekšiškiams linkėjo ir toliau būti tokiems veikliems bei aktyviems. Rajono meras pasakojo, kad jam daugybę metų teko dirbti su šia bendruomene, tad jis metė visus bendruomenės džiaugsmus ir vargus.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video