Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Maestro S. Povilaičio atminimo įamžinimo konkursas pratęstas dar trims mėnesiams

Ketvirtadienį specialiai sudaryta komisija taip ir neišrinko geriausio varianto, kaip Palangoje įamžinti Maestro Stasio Povilaičio atminimą. Nuspręsta konkursą pratęsti dar trims mėnesiams. Galbūt per tą laiką užgims dar geresnių idėjų arba bus patobulintos jau pateiktos, rašo VE.lt.

"Tų projektų, kurie buvo pateikti konkursui, komisija neatmetė. Bet matyti, kad daugeliui pritrūko laiko idėjas išgryninti. Pavyzdžiui, siūlant vietas, kur turėtų stovėti Stasio Povilaičio skulptūra, dažnai buvo neįvertinta architektūrinė aplinka. Todėl komisija nusprendė neforsuoti ir pratęsti konkursą iki vasario 1 dienos. Juolab kad šis įamžinimas svarbus ne vien Palangai, bet ir visai Lietuvai, o pirmųjų vietų laimėtojams numatytos nemenkos premijos", - po posėdžio sakė konkurso koordinatorė, Palangos savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Litvinienė.

Ji pabrėžė, kad pratęstam konkursui bus galima pateikti ir tuos pačius, tik galbūt patobulintus darbus. Suprantama, kad tikimasi gauti ir šviežių idėjų.

VE.lt primena, kad pirmajam konkursui buvo pateikti 7 pasiūlymai. Buvo siūloma statyti dainininko skulptūrą ar paminklą, įrengti jo vardo estradą arba rengti S. Povilaičio vardo festivalius.

"Naują konkursą oficialiai paskelbsime jau kitą savaitę", - sakė Savivaldybės atstovė.

Svarstoma, kad S. Povilaičiui įamžinti skirtas objektas Palangoje galėtų atsirasti jau kitąmet, mat 2017-ieji Maestro būtų buvę jubiliejiniai. Kitų metų sausio 15 dieną jam būtų sukakę 70 metų.

Pirmųjų trijų vietų laimėtojams numatyta skirti pinigines 3, 2 ir 1 tūkstančio eurų premijas.

Projektas bus įgyvendinamas Savivaldybės lėšomis. Jas planuojama numatyti ateinančių metų biudžete.

Rekomenduojami video